Audi випустили ексклюзивну модель RS E-Tron GT на честь 40-річчя компанії Audi Sport

Audi випустили ексклюзивну модель RS E-Tron GT на честь 40-річчя компанії Audi Sport

Базовий колір — сріблястий, але є також обгортка кольору фольги з прозорими секціями. Audi стверджує, що зовнішній вигляд має нагадувати кристали льоду.

Екстер’єр з унікальним поєднанням фарби та фольги

Audi RS E-Tron GT Ice Race Edition дебютував на святкуванні 40-річчя Audi Sport GmbH. Модель обмежена до 99 одиниць в Європі, і ціна на неї поки що не повідомляється. Вона заснована на концепті E-Tron GT Ice Race Concept, який був представлений у березні 2023 року.

RS E-Tron GT Ice Race Edition має складний дизайн екстер’єру. Базовий колір — сріблястий металік Florett, але є також обшивка наче з фольги з прозорими секціями. Вона має відтінки білого поверх основного кольору для створення тривимірного ефекту. Фіолетові акценти на носі та бокових порогах також додають додаткового кольору. Автомобіль їздить на чорних 21-дюймових колесах з п’ятьма парами спиць.

Ексклюзивність інтер’єру 

В інтер’єрі — діамантово-срібляста шкіра на центральних панелях сидінь, плечових арках і бічних підлокітниках. Також присутні чорні елементи, а контрастна прострочка — фіолетова. Кермо оздоблене сумішшю шкіри та алькантари. На килимки для підлоги нанесено логотип RS та значок Audi Exclusive.

У правому нижньому куті інформаційно-розважальної системи відображається серійний номер автомобіля з 99 одиниць. У салоні також є фіолетове підсвічування.

Технічні особливості

RS E-Tron GT Ice Race Edition має таку ж силову установку, як і стандартна модель. Він оснащений електродвигуном, що живить кожну вісь, загальною потужністю 590 к.с. або 637 к.с. у режимі форсажу. Він може розігнатися до 60 миль/год за 3,1 секунди. Акумулятор забезпечує запас ходу у 232 милі.

У Сполучених Штатах модельний ряд E-Tron GT 2024 року отримає деякі невеликі оновлення. У стандартну комплектацію увійшли підсилювач керма Plus, світлодіодне освітлення салону Plus та підсвічування дверних порогів. Комплектація Prestige отримала світлодіодні фари HD Matrix LED та обшивку передньої панелі Dinamica.