Trafic E-Tech Electric доповнює лінійку повністю електричних фургонів Renault

Trafic E-Tech Electric доповнює лінійку повністю електричних фургонів Renault

Французький виробник розширює свій асортимент легких комерційних автомобілів новим повністю електричним фургоном Renault Trucks E-Tech Trafic.

Вантажність та практичність

Renault обіцяє, що при переході з дизельного на електричний двигун не було втрачено жодного вагомого нюансу, а Trafic E-Tech Electric пропонує «високий рівень продуктивності разом із широким вибором та можливостями індивідуальних налаштувань».

Фургон доступний у двох варіантах довжини кузова (5,08 і 5,48 м) і двох варіантах висоти (від 1 967 мм до 2 498 мм), що забезпечує об’єм вантажу від 5,8 м3 до 8,9 м3. У фургоні L2 можна зберігати предмети довжиною до 4,15 м завдяки люку в перегородці, який розширює зону завантаження до пасажирського боку кабіни. Максимальна вантажність становить 1,1 тонни, а буксирована маса — 750 кг.

Об’єм багажного відділення становить 88 л, з яких 19,7 л — у центральній консолі, 14,6 л — у дверях і 54 л — під сидіннями. У деяких моделях замість бардачка встановлена шухляда Easylife, яка висувається для зручності водія і має об’єм 6,6 л.

Фургон Trafic став першим LCV з мобільним офісом — системою, в якій спинка центрального сидіння перетворюється на письмовий стіл, якщо її скласти. Ця повсюдно поширена функція продовжується і в Trafic E-Tech.

Запас ходу та підзарядка

Trafic E-Tech оснащений акумуляторною батареєю ємністю 52 кВт·год, що забезпечує запас ходу 184 милі, згідно з офіційними даними WLTP. Батареї забезпечують живлення електродвигуна, який виробляє 122 к.с. і 245 Нм крутного моменту.

Різні режими руху допомагають збільшити потенційний запас ходу фургона, причому далекобійний режим обмежений швидкістю 56 миль/год, що забезпечує максимальний запас ходу у 200 миль. Адаптивне рекуперативне гальмування також допомагає вловлювати енергію, що витрачається при гальмуванні, ще більше підвищуючи ефективність автомобіля.

Trafic E-Tech підтримує домашні зарядні пристрої потужністю 7 кВт та громадські швидкі зарядні пристрої потужністю 22 кВт. За допомогою останнього зарядка з 20% до 80% займе майже півтори години.

Швидший варіант зарядки потужністю 50 кВт запланований на 2024 рік, що скоротить час зарядки приблизно до 40 хвилин. Однак це все одно буде значно повільніше, ніж у конкурентів — Vauxhall Vivaro Electric заряджається менш ніж за 20 хвилин, а Ford E-Transit — ще швидше.

Ціна та доступність

Хоча Renault ще не розголошує деталі цін, варто зазначити, що більший фургон Master E-Tech коштує приблизно на 18 000 фунтів стерлінгів дорожче, ніж його дизельний аналог до отримання державних дотацій.

Прийняття замовлень на довші фургони L2 розпочнеться у жовтні, а постачання — у листопаді. Більш компактні моделі L1 планується випустити на місяць пізніше.