Scania оголосила про партнерство з групою ENGIE для розвитку електромобільності

Scania оголосила про партнерство з групою ENGIE для розвитку електромобільності

Scania об’єднує зусилля зі французькою енергетичною групою ENGIE та її дочірньою компанією EVBox для розвитку електромобільності в Європі.

Партнерство компаній заключатиметься у забезпеченні власників електричних вантажівок необхідним обладнанням для заряджання, а також відповідний сервіс.

Наше партнерство з ENGIE та EVBox Group спростить перехід клієнтів на електрифікований автопарк

Олександр Власкамп, керівник відділу продажів та маркетингу в Scania.

Наявність зарядних станцій є необхідною умовою електрифікації транспорту. Можливість заряджатися в депо в багатьох випадках повністю задовольняє потреби тих перевізників, які надають транспортні послуги у містах та регіонах. Тому вони вивчають це питання, але, як з’ясувалось, пошук правильних рішень є доволі складною справою. До того ж у випадку складніших маршрутів на далекі відстані і в міру розвитку електрифікації виникає необхідність у вдосконалених рішеннях.

«Повний пакет щодо зарядки включає енергопостачання, зарядне обладнання та програмне забезпечення, а також установку, обслуговування та інші супутні послуги. Наше партнерство з ENGIE та EVBox Group спростить перехід клієнтів на електрифікований автопарк», — говорить Олександр Власкамп, керівник відділу продажів та маркетингу в Scania.

Компанія ENGIE має можливості забезпечити як енергетичну систему, так і через EVBox Group інтелектуальну та масштабовану зарядну інфраструктуру, пристосовану до потреб кожного клієнта. 

«Ми пишаємося тим, що об’єднали зусилля в цьому новому сегменті електричних вантажівок для міських та приміських перевезень. ENGIE охоче розробить, запропонує, встановить та забезпечить сервісну підтримку провідних електрозарядних рішень для вантажного транспорту. Також надасть супутні послуги для клієнтів Scania, користуючись як власною європейською мережею кваліфікованих технічних спеціалістів, так і партнерськими регіональними мережами», — говорить Шанкар Кришнамурті, виконавчий віцепрезидент групи ENGIE.

Scania вважає, що транспорт можна трансформувати лише шляхом ширшої екосистеми та співпраці з новими партнерами з метою привнесення структурних змін. Партнерство з ENGIE та EVbox Group — ще одна смілива ініціатива в галузі енергетики для Scania. 

Спільні зусилля компанії із забезпечення заряджання електричних ТЗ на території (депо) клієнтів спочатку охопить 13 європейських країн з подальшим розширенням до кінця 2021 року.