Linde та Daimler Truck створюють нову технологію заправки для вантажівок

Linde та Daimler Truck створюють нову технологію заправки для вантажівок

Компанія Linde і Daimler Truck AG підписали угоду про спільну розробку наступного покоління технології заправки рідким воднем для вантажних автомобілів на паливних елементах.

Нова спільна технологія повинна зробити процес заправки воднем максимально простим і практичним.

Обидві компанії сфокусуються на новому процесі поводження з рідким  воднем sLH2, який забезпечить:

  • вищу щільність зберігання;
  • більший запас ходу автомобілів;
  • швидку заправку; 
  • високу енергоефективність.
© Daimler Truck AG

У новому процесі будуть використовуватися рівні тиску вище навколишнього повітря і спеціальний контроль температури, що дозволяє уникнути так званих ефектів кипіння і повернення газу в заправну станцію під час заправки, а також не потребує складної передачі даних між АЗС і вантажівкою під час заправки. 

Таким чином, в цілому ця нова технологія дозволить спростити концепцію заправних станцій. Своєю чергою, підвищена щільність акумулювання енергії обумовлена ​​вищим, ніж навколишній тиск, тиском, який збільшує масу водню в резервуарі.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Компанії Linde і Daimler Truck AG планують провести першу заправку прототипу автомобіля на пілотній станції в Німеччині у 2023 році й забезпечити високий рівень прозорості досліджень та відкритості результатів щодо спільно розроблених технологій. 

© Daimler Truck AG

Нагадаємо, що у вересні 2020 року Daimler Truck AG представив світову прем’єру концептуальної вантажівки на паливних елементах Mercedes-Benz GenH2 Truck, яка була відзначена престижною нагородою Truck Innovation Award 2021.