Найінноваційніші вантажівки 2021 року: Mercedes-Benz eActros та GenH2 отримали престижну нагороду

Найінноваційніші вантажівки 2021 року: Mercedes-Benz eActros та  GenH2 отримали престижну нагороду

Електричні вантажівки Mercedes-Benz — eActros на акумуляторах і GenH2 на паливних елементах — були відзначені престижною нагородою Truck Innovation Award 2021.

Найбільш інноваційні вантажівки для електричного майбутнього мають трикінцеву зірку — такий вердикт престижного журі конкурсу Міжнародна вантажівка року (IToY), яке присудило премію Truck Innovation Award 2021 двом вантажівкам Mercedes-Benz: акумуляторно-електричній eActros і концепту Mercedes-Benz GenH2 Truck на паливних елементах. 

Журі IToY, що складається з 25 редакторів, які представляють основні міжнародні журнали з тематики комерційних автомобілів та вантажних перевезень, особливо відзначили комплексний підхід до електромобільності, заснований на чіткій довгострокової стратегії. 

Нагорода була вручена в онлайн-режимі Мартіну Дауму — голові правління Daimler Truck AG і члену правління Daimler AG, і Свену Еннерсту — члену правління Daimler Truck AG з розвитку, закупівель і китайського регіону.

Daimler Trucks став першим у світі виробником, який представив електровантажівку важкого класу для міських перевезень ще у 2016 році. У 2018 відбулася прем’єра прототипу eActros і в тому ж році почалися інтенсивні випробування серед клієнтів. Серійне виробництво моделі eActros з запасом ходу понад 200 км заплановано на 2021 рік.

У вересні 2020 року Daimler Trucks представив Mercedes-Benz GenH2 Truck, концептуальний магістральний тягач, який зможе без дозаправлення долати відстань до 1000 км. Випробування машини потенційними замовниками стартують у 2023 році, а початок серійного виробництва заплановано на другу половину поточного десятиліття.

Нагадаємо, що нагороду Вантажівка року у цьому конкурсі  (IToY) отримала нова MAN TGX.