Компанія Volvo Trucks першою впровадила голосовий помічник Amazon Alexa в нові вантажівки

Компанія Volvo Trucks першою впровадила голосовий помічник Amazon Alexa в нові вантажівки

Нові вантажівки Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM та Volvo FMX стануть першими комерційними великовантажними автомобілями, що поставляються із вбудованим голосовим помічником Alexa. Інтеграція Alexa дозволить водіям вантажівок отримувати вказівки, телефонувати, слухати новини та отримувати доступ до розваг, і все це за допомогою простих голосових команд. Вантажівки Volvo з Alexa будуть доступні з березня 2021 року в Австрії, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Іспанії та Великобританії.

У вересні 2020 року Volvo Trucks розпочала продаж чотирьох нових вантажівок, які були розроблені з акцентом на оточення водія, безпеку та продуктивність. Вантажівки мають новий гнучкий користувацький інтерфейс із цифровою панеллю приладів, яка надає водієві відповідну інформацію у кожній ситуації та полегшує водіям прийняття правильних рішень.

«Ми переглянули характеристики Volvo, включаючи ергономіку, комфорт та безпеку, та поєднали їх з інноваційними технологіями, такими як Alexa, щоб створити ще більш привабливе та продуктивне середовище для водіїв», — говорить Самуель Нердал, менеджер з продуктів стосовно питань електроніки та електричних рішень Volvo Trucks.

Alexa допоможе водіям не відриватися від дороги та тримати руки завжди на кермі. Завдяки навігаційному програмному забезпеченню водії за допомогою голосових команд Alexa зможуть прокладати свій шлях. Крім того, Alexa може допомогти водієві телефонувати клієнтам та членам сім’ї, відтворювати музику та отримувати доступ до новин та аудіокниг.

Amazon Alexa — голосовий асистент, який інтегровано в аудіопристрої компанії Amazon (Echo, Echo Dot, Tap), приставки Fire TV та інші. Може програвати музику та читати новини з декількох джерел. Дає інформацію про погоду, затори на дорогах та інші параметри. Може працювати з будь-яким стороннім додатком або послугою завдяки відкритому API.