Scania поставить ще 7 вантажівок з пантографами для електричної дороги

Scania поставить ще 7 вантажівок з пантографами для електричної дороги

Автомобілі Scania на електротязі будуть використовуватися у Німеччині на випробувальному відрізку електричної дороги поблизу Франкфурта, яка буде розширена майже на сім кілометрів.

Згідно з кількома дослідженнями, е-дороги є альтернативою, яка може допомогти суттєво зменшити обсяги викидів СО2. Вантажівки Scania з пантографами є гібридними, мають сертифікат Євро-6 і працюють на біопаливі.  Автомобілі отримують електроенергію через пантографний струмоприймач, встановлений на рамі за кабіною.

Пантографи, своєю чергою, швидко і легко під’єднуються до лінії електропередачі, що дозволяє автомобілям виконувати цю операцію прямо під час руху. Коли вантажівка виїжджає за межі електрифікованої ділянки, пантограф відключається від контактної мережі й вантажівка продовжує рух на двигуні внутрішнього згоряння або електродвигуні з акумулятором. Технологія дозволяє вантажівкам під час руху по електрифікованій дорозі працювати від електроприводу, а в решту часу — на гібридній тязі.

Наразі в Німеччині наявні три випробувальні дорожні ділянки для електрифікованих вантажівок. Збільшення протяжності дороги на автомагістралі А5 в Гессені дозволить отримати відрізок у 12 кілометрів в напрямку Дармштадта та п’ять кілометрів у напрямку Франкфурта, будівельні дороги планують завершити у 2022 році.

Траса А5 є однією із трьох тестових ділянок з контактними лініями електропередач. Друга ділянка була відкрита поблизу міста Любек в Шлезвіг-Гольштейн наприкінці 2019 року, де зараз працює одна вантажівка Scania у тестовому режимі. Ще одну випробувальну ділянку дороги планують відкрити в Баден-Вюртенберзі у 2021 році.

Нагадаємо: Раніше Scania поставила п’ять гібридних вантажівок R450, обладнаних пантографами, які залучені на ділянці автомагістралі А5 та сприяють зменшенню викидів вуглецю.