Через Київ, Львів та Одеса простягнеться український етап ралі на електромобілях «Навколо світу за 80 днів»

Через Київ, Львів та Одеса простягнеться український етап ралі на електромобілях «Навколо світу за 80 днів»

Його мета — привернути увагу до необхідності скорочення викидів СO2 і популяризація екологічно чистого транспорту.

Подію презентували в Одесі відомий гонщик Рафаель де Местре та один з головних амбасадорів електромобільного руху в Україні, очільник Ecofactor Сергій Вельчев. 

«У 2023 році ми організуємо разом з компанією Ecofactor та її складовою групою Tesla Community навколосвітнє ралі 80edays. І я разом з іншими пілотами електромобілів планую взяти участь у ралі на відреставрованому в Одесі після ДТП авто Tesla Model S P85 + Signature, яким вже один раз об’їхав навколо світу», — зазначив Рафаель де Местре, якому належить рекорд у подорожах на електромобілі.

Серед реалізованих проєктів Ecofactor — перший український електромобіль для людей з інвалідністю USEC, модифікований запорожець ZAZ Electro, електротрактор Tractor Electro 2.0, електричний концепт-кар Synchronous і інші. Tesla Community є займається розвитком електромобільності в Україні з 2015 року: будує інфраструктуру для електромобілів, виробляє зарядні станції, ремонтує і обслуговує електромобілі, створює соціальні та освітні проєкти. 

Старт ралі відбудеться у Барселоні, потім відвідування таких міст як Мілан, Будапешт, Відень, Цюріх, Прага, Гамбург, Копенгаген, Гетеборг, Осло, Галафакс, Нью-Йорк, Кванджу, Шанхай, Шиянь, Астана, Москва. А далі курс на Київ, Львів та Одесу, наступними стане Бухарест. Завершення ралі у місті Манреса, що в автономній області Каталонія.