Перед серійним запуском електровантажівки eActros і eEconic перевірили морозом

Перед серійним запуском електровантажівки eActros і eEconic перевірили морозом

У лютому цього року, інженери-випробувачі Mercedes-Benz Trucks провели серію всебічних випробувань вантажівок eActros і eEconic на дорогах Swabian Jura (гірський масив на півдні Німеччини в федеральній землі Баден-Вюртемберг) в умовах морозу.

Особливу увагу фахівці приділили поведінці акумуляторних батарей і силового агрегату в екстремальних погодних умовах. Також інтенсивно тестувалися системи управління теплом і енергією. Ці системи гарантують, що і трансмісія, і кабіна водія підтримуються з низьким енергоспоживанням при потрібних температурах навіть при надзвичайно низькій температурі зовнішнього повітря.

eActros © Daimler Trucks

Також, електровантажівка eActros вже успішно довела свою ефективність при сильному вітрі й інших складних погодних умовах в польових клієнтських операціях з 2018 року. Тому, останні випробування підтверджують, що eActros і eEconic можуть працювати в зимових умовах і готові до серійного виробництва. 

Серійне виробництво Mercedes-Benz eActros для важких умов експлуатації заплановано на цей рік. Проте, серійний eActros буде значно перевершувати поточний прототип по деяких аспектах, таким як дальність дії, потужність приводу і безпеку.

eActros © Daimler Trucks

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Своєю чергою, серійні низькопідлогові вантажівки Mercedes-Benz eEconic, засновані на eActros і призначені для муніципальних потреб як комунальна техніка, з’являться в наступному році. В цьому році електрична вантажівка eEconic буде проходити робочі випробування у клієнтів, в основному для збору сміття в додатках з управління міськими відходами.

eEconic © Daimler Trucks