Mercedes-Benz Trucks продовжує випробування електровантажівки eActros

Mercedes-Benz Trucks продовжує випробування електровантажівки eActros

Бельгійська логістична компанія Van Mieghem Logistics розпочинає експлуатацію повністю електричного eActros.

Сімейна компанія, яка спеціалізується на міжнародних та міжміських перевезеннях, тестує eActros на коротких відстанях до 200 км поблизу штаб-квартири компанії в Сайнтесі, Бельгія. Зараз Mercedes-Benz eActros буде використовуватися для доставки фармацевтичних товарів до лікарень та будинків престарілих. Заплановані також додаткові завдання. 

25-тонна вантажівка із запасом ходу близько 200 кілометрів оснащена змінним кузовом Schmitz Cargobull. Акумулятори вантажівки заряджаються протягом ночі на складі компанії.

З 2018 року eActros проходить випробування у клієнтів з Німеччини, Швейцарії та Нідерландів. До цього списку додалася і Бельгія.

Лоран Ван Мігем, член керівництва компанії Van Mieghem Logistics повідомив, що компанія опікується охороною природних ресурсів, інвестує в екологічно чисті технології, такі як сонячні батареї, а також досліджують можливість встановлення вітряних турбін для генерування власної енергії. До того ж 90% автопарку компанії складають автомобілі Mercedes-Benz, тому вони дуже охоче беруть участь у випробуванні повністю електричної вантажівки eActros.

З 2020 року eActros перебуває на другому етапі тестування. Одним із багатьох висновків, отриманих під час практичних випробувань, є те, що запас ходу eActros близько 200 кілометрів виявився абсолютно реалістичним — незалежно від корисного навантаження, маршруту чи топографії. 

Серійне виробництво eActros планується розпочати у 2021 році на заводі в місті Верт-ам-Райн, Німеччина.