Hyundai Motor оновив вантажівку на водні

Hyundai Motor оновив вантажівку на водні

Оновлена важка вантажівка Hyundai XCIENT Fuel Cell отримала сміливий виразний дизайн решітки радіатора та покращені технічні характеристики.

XCIENT Fuel Cell виводить більш ніж двадцятирічний досвід Hyundai в розробці паливних елементів на новий рівень для створення водневих автомобілів.

25 травня 2021 року компанія Hyundai Motor показала зображення оновленої моделі XCIENT Fuel Cell — першої у світі серійної важкої вантажівки на водневому паливі.

Завдяки вдосконаленому дизайну і поліпшеним технічним характеристикам, важка вантажівка Hyundai з нульовим рівнем шкідливих викидів стане ще привабливішою для використання в комерційних парках клієнтів з усього світу.

Виробництво оновлених вантажівок XCIENT Fuel Cell почнеться в серпні цього року.

© Hyundai Motor

Вдосконалений дизайн XCIENT Fuel Cell

Бренд Hyundai удосконалив оснащення вантажівки XCIENT Fuel Cell для зміцнення конкурентних переваг моделі й підвищення комфорту від поїздок.

Свіжий дизайн екстер’єру XCIENT Fuel Cell втілює поєднання потужності й турботи про навколишнє середовище. Нова решітка радіатора, прикрашена характерними хромованими деталями у вигляді літери «V» і багатогранними сітчастими елементами, робить високотехнологічну електричну вантажівку на паливних елементах помітною в загальному потоці автомобілів і одночасно виконує свою основну технічну функцію. Синя окантовка решітки радіатора і графіка наклейок чітко вказують, що вантажівка XCIENT Fuel Cell працює на екологічно безпечному водні.

Поліпшені технічні характеристики

Оновлена важка вантажівка Hyundai XCIENT Fuel Cell оснащена водневою силовою установкою потужністю 180 кВт, спеціально модернізованою для цієї моделі, яка складається з двох батарей паливних елементів потужністю 90 кВт кожна. Для більшої відповідності запитам корпоративних клієнтів був збільшений термін служби системи паливних елементів, а також поліпшена загальна паливна економічність вантажівки. Електричний мотор потужністю 350 кВт (475 к.с.) з піковим крутним моментом 2 237 Нм додатково покращує динамічні характеристики моделі.

Сім великих резервуарів сумарно вміщають близько 31 кг водневого палива, в той час, як три високовольтні батареї місткістю 72 кВт/год забезпечують додаткове джерело енергії. Максимальний запас ходу оновленої вантажівки Hyundai XCIENT Fuel Cell становить близько 400 км. Повний цикл заправки воднем варіюється від 8 до 20 хвилин в залежності від температури навколишнього повітря.

Оновлена ​​модель XCIENT Fuel Cell пропонується з суцільнометалевим кузовом з колісною формулою 6х2, а також з формулою 4х2, яка застосовувалася для попередньої версії вантажівки.

© Hyundai Motor

Стратегія просування на світовий ринок

XCIENT Fuel Cell планується реалізовувати до Європи, Північної Америки та Китаю.

Представляючи оновлену модель, Hyundai планує прискорити глобальне просування автомобілів на водневих паливних елементах.

Минулого року компанія Hyundai Motor відправила 46 вантажівок XCIENT Fuel Cell у Швейцарію. До травня 2021 року їхній сукупний пробіг перевищив 750 000 км. Пройшовши цю відстань вантажівки, що працюють на водні, скоротили кількість вуглецевих викидів приблизно на 585 тонн в порівнянні з дизельними транспортними засобами.

До кінця 2021 року Hyundai поставить до Швейцарії ще 140 вантажівок оновленої моделі XCIENT Fuel Cell в рамках глобального плану компанії по виведенню 1 600 важких електричних вантажівок на водневих паливних елементах на дороги Європи до 2025 року.

Цього року Hyundai також планує представити вантажівку XCIENT Fuel Cell на ринку Північної Америки. Виробник веде переговори з муніципальною владою і транспортними компаніями США про потенційне спільне використання водневих вантажівок для різних секторів економіки.