Перший повністю електричний вантажний автомобіль корпорації JAC представила компанія «АГСОЛКО Україна»

Перший повністю електричний вантажний автомобіль корпорації JAC представила компанія «АГСОЛКО Україна»

Продовжуємо підбивати підсумки виставкового заходу АВТОДОРЕКСПО, розповідаючи про найцікавіші експонати.

Компанія «АГСОЛКО Україна» в межах масштабної експозиції, яка включала п’ять одиниць техніки, презентувала JAC N55EV — перший повністю електричний вантажний автомобіль корпорації JAC.

Це новий варіант легкої вантажівки для логістичного міського бізнесу. Автомобіль  повною масою 5,5 т комплектований електричним двигуном потужністю 130 к.с., що має номінальний крутний момент 415 Нм та піковий – 1200 Нм! Літієві батареї мають загальну потужність 97 кВт та заряджаються від 0 до 80% менш ніж за 2 години, при використанні методу швидкої зарядки. Максимальний запас ходу — 200 км. Шасі має корисну вантажопідйомність 2150 кг та дозволяє встановлювати кузов з максимальними розмірами 4500Х2550 мм. 

Фото: Agsolco | Facebook

N55EV – це повністю протестований електромобіль від JAC з найновішою EV-технологією. 

Фото: Agsolco | Facebook

Компанія JAC Motors є активним виробником електромобілів та з 2014 року випускає в Китаї вантажівки з акумуляторними батареями. Роки досліджень та розробок передували випуску першого електромобіля. Сьогодні по всьому світу працює ряд платформ для електричних вантажівок від 2,5 до 12 тонн, що пропонують гнучкі варіанти ваги та колісної бази для вирішення конкретних завдань.