Scania запускає інноваційну лінійку екологічних 13-літрових двигунів з можливістю роботи на біопаливі

Scania запускає інноваційну лінійку екологічних 13-літрових двигунів з можливістю роботи на біопаливі

Результатом інвестицій на суму 2 мільярдів євро стала розробка та поява нової силової лінії, що складається з нових двигунів, коробок та осей, що надає значну економію палива.

Для клієнтів Scania, які зацікавлені у двигунах внутрішнього згоряння, нова лінійка принесе абсолютно інший рівень паливної ефективності, операційних економічних показників, вибір біопалива та зменшення викидів СО2, — заявляють у компанії. 

© Scania CV AB

Нова платформа двигунів Scania стандарту Євро 6 потужністю від 420 до 560 к. с. обіцяє економію палива в середньому до 8% у сфері магістральних перевезень. Всі двигуни можуть використовувати в якості палива гідровану рослинну олію (HVO), а два двигуни можна замовити у версії, що працює на біодизелі (FAME). Згодом з’являться нові розробки для ринків за межами Європи та для двигунів на біогазі. 

© Scania CV AB

«Якщо ми хочемо вчасно вдосконалювати транспортну систему таким чином, щоб вона відповідала вимогам зменшити викиди парникових газів до значень, встановлених Паризькою угодою 2016 року, зміни потрібно впроваджувати просто зараз, — заявляє старший віцепрезидент і голова підрозділу вантажних автомобілів Scania Дорскі. — Саме тому Scania просуває енергоефективні двигуни внутрішнього згоряння та заохочує використання поновлюваних видів біопалива. Нові двигуни принесуть дуже багато переваг, але особисто я найважливішим вважаю негайне зменшення викидів CO2. Наші нові двигуни допоможуть пришвидшити декарбонізацію світу та протидіяти кліматичним змінам». 

«Scania продовжує рухатися у напрямі збільшення пропозицій у сфері екологічно ефективних рішень для своїх клієнтів, — зазначає виконавчий віцепрезидент і керівник відділу продажів і маркетингу компанії Власкамп. — У найближчі роки частка вантажівок, що працюють на поновлюваних видах палива, та електрифікованих транспортних засобів дуже швидко збільшуватиметься, але наразі ми продовжуємо залежати від двигунів внутрішнього згоряння. Саме тому новий двигун Scania є важливим етапом, він забезпечує просування у бік суттєвої декарбонізації до кінця цього десятиліття».