RENAULT TRUCKS представляє нову лінійку міських вантажівок з підвищеною безпекою

RENAULT TRUCKS представляє нову лінійку міських вантажівок з підвищеною безпекою

Від важких вантажівок до легких комерційних автомобілів — команда дизайнерів Renault Trucks наполегливо працювала над тим, щоб водії з першого погляду розуміли, що перед ними Renault.

Зміни у зовнішньому дизайні

Коли справа доходить до стилю, французи завжди прагнули до краси та послідовності в дизайні, і команда Renault Trucks, безумовно, відповідає цьому критерію.

Електровантажівка Renault E-Tech D

Маючи широкий модельний ряд комерційних автомобілів від важких вантажівок до легких комерційних фургонів, виробник постійно впроваджує новітній дизайн, щоб гарантувати, що їхні продукти добре поєднуються між собою, а клієнти легко впізнавали Renault на дорозі.

Лінійка Renault Trucks E-Tech

Останніми, хто зазнав фейсліфтингу, стали середньорозмірні вантажівки D, D Wide, C 2.3, D Wide LEC з дизельним приводом та електричні E-Tech, D, D Wide і D Wide LEC (з низько розташованою кабіною).

Електровантажівка Renault E-Tech D

Новий дизайн охоплює оновлені решітки радіатора, які були повністю пофарбовані і мають логотип Renault, а також великий простір для власників, які можуть додати власний фірмовий стиль.

Оновлена система безпеки

Вантажівки також отримали оновлену систему безпеки, яка охоплює повністю світлодіодні фари, краще розташовані ручки збоку і ззаду вантажівок, що використовуються для збору сміття, нові дзеркала заднього виду, радари та камери, які надають інформацію та сповіщення в режимі реального часу, автоматичний контроль тиску в шинах, попередження про з’їзд зі смуги руху та попередження про перевищення швидкості.