Hino Motors анонсувала нові електровантажівки

Hino Motors анонсувала нові електровантажівки

Модельний ряд Hino на японській виставці JAPAN MOBILITY SHOW 2023 буде містити в собі новітні технології вантажних автомобілів з акумуляторними батареями та водневими паливними елементами.

Dutro Z-EV

Hino Motors анонсувала вантажівки, які будуть представлені на її стенді на Japan Mobility Show (колишньому Токійському автосалоні) в Токіо з 26 жовтня по 5 листопада.  

Електровантажівка Hino Dutro Z-EV: фургон
Hino Dutro Z-EV. Фото: Hino Motors

На стенді будуть представлені два варіанти легкого електромобіля Dutro Z-EV (Battery Electric Vehicle) та прототип версії важкого електромобіля Profia Z-FCV (Fuel Cell Electric Vehicle), які в Австралії відомі як 300 Series та 700 Series відповідно. 

Dutro Z-EV виробляється в Японії вже понад рік. 

На стенді Hino будуть представлені дві версії Dutro Z-EV: фургон з прохідним кузовом і традиційне шасі з кабіною та алюмінієвим кузовом фургона.

Електровантажівка Hino Dutro Z-EV: фургон
Hino Dutro Z-EV. Фото: Hino Motors

Конструкція відрізняється особливою продуманістю: компактний електродвигун потужністю 50 кВт, встановлений під кабіною, приводить у рух передні колеса.

Низькопрофільна літій-іонна батарея розташована під транспортним засобом і розміщена між і вздовж бічних рейок шасі, що забезпечує наднизьку підлогу і вантажний відсік.

Наднизька підлога полегшує операторам переміщення по транспортному засобу для завантаження та розвантаження вантажу, а також, що важливо, для входу та виходу з транспортного засобу.

На додаток до фургона, Hino також пропонує традиційну версію шасі з кабіною в стилі легкої вантажівки, на яку клієнти можуть встановити кузов, що відповідає їхнім потребам.

Dutro Z-EV — це розроблена Hino вантажівка на акумуляторних батареях із запасом ходу 150 км і вантажопідйомністю близько 1 000 кг — вона відповідає вимогам клієнтів щодо транспортного засобу з нульовим рівнем викидів вихлопних газів для доставки останньої милі.  

Hino Profia Z-FCV

На стенді також буде представлений прототип важкого електромобіля Hino Profia Z-FCV (електромобіль на паливних елементах), який був розроблений спільно Hino та її материнською компанією Toyota.  

Прототип важкого електромобіля Hino Profia Z-FCV (електромобіль на паливних елементах)
Hino Profia Z-FCV. Фото: Hino Motors

Hino Profia Z-FCV оснащений системою паливних елементів Toyota, синхронним двигуном змінного струму, місткими баками для водню високого тиску та літій-іонною батареєю, що забезпечує запас ходу понад 600 кілометрів, що добре підходить для перевезень по шосе, для яких ці автомобілі використовуються в Японії. 

На стенді Hino також будуть представлені компанії-партнери, які працюють з клієнтами над плавним переходом до транспортних рішень з нульовим рівнем викидів у їхньому бізнесі, підвищуючи продуктивність і зменшуючи вплив на навколишнє середовище.