MAN показав ексклюзивну версію тягача TGX Individual Lion S

MAN показав ексклюзивну версію тягача TGX Individual Lion S

11 лютого 2020 року MAN представив світу нову вантажівку MAN TGX, а через рік після презентації — німецький виробник показав світу модель з ексклюзивним дизайном.

У порівнянні з торішнім дебютантом, ця вантажівка належить до вищого класу і виготовлена з метою підтримки зацікавлення до флагмана з боку заможних і дуже вимогливих клієнтів.

© MAN

Зовнішній вигляд MAN TGX Individual Lion S — це сіре забарвлення в поєднанні з чорними, червоними, карбоновими й нікельованими деталями.

© MAN

Всередині салону сидіння вкриті чохлами з натуральної шкіри Алькантара, прикрашені «сотовим» малюнком, які візуально підкреслює червоне стебнування. Підлокітники й дверні вставки виконані в тон крісел. Також не бракує і червоних елементів — це ремені безпеки, декоративний шов на багатофункціональному шкіряному рульовому колесі, підголівники з аплікацією у вигляді червоного лева, а також червона окантовка вентиляційних решіток.

Сидіння вкриті чохлами з натуральної шкіри Алькантара, прикрашені «сотовим» малюнком © MAN
Не бракує і червоних елементів — декоративний шов на шкіряному рульовому колесі, а також червона окантовка вентиляційних решіток © MAN

З точки зору комфорту в кабіні водія ви можете розраховувати на унікальний рівень пакета Individual. Він включає: сидіння класу преміум; 12,3-дюймовий цифровий дисплей; безліч ящиків для зберігання речей, які з’явилися замість верхньої полиці, а середня висувна шухлядка перетворилася в кухонний блок з мікрохвильовою піччю і кавоваркою. З боку пасажира ми знаходимо цілих два столики, в тому числі один з яких висувається з панелі приладів, а інший – з опущеною спинкою сидіння. Інстальований набір додаткового внутрішнього освітлення. 22-дюймовий телевізор закріплений на бічній стінці над ліжком.

Середня висувна шухлядка перетворилася в кухонний блок з мікрохвильовою піччю і кавоваркою © MAN

Однак новий MAN TGX Individual Lion S — це не тільки елегантний дизайн із приємним робочим середовищем в просторій кабіні. Це ще і 12,4-літровий 510-сильний двигун D26 або 15,2-літровий агрегат потужністю 640 к. с. Мотори агрегатуються з автоматизованими коробками передач. З електроніки відзначимо: адаптивний круїз-контроль (АСС) з функцією Stop & Go; систему активного рульового управління MAN ComfortSteering; систему контролю смуги руху Lane beam assist.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


© MAN

Таким чином, новий MAN TGX Individual Lion S стала ексклюзивною моделлю нового покоління тягачів MAN, які поєднали у собі ексклюзивний комфорт, потужність та незвичайний дизайн.