Mercedes-Benz виконає одне з найбільших замовлень на зчленовані автобуси для Бельгії

Mercedes-Benz виконає одне з найбільших замовлень на зчленовані автобуси для Бельгії

Бельгійська корпорація громадського транспорту TEC Group ввела в експлуатацію перші зі 129 нових гібридних зчленованих автобусів Mercedes-Benz Citaro G.

Нові гібридні 18-метрові зчленовані автобуси Mercedes-Benz Citaro G, пофарбовані в яскраво-жовтий колір почали курсувати в бельгійських містах Льєж, Монс і Нивель в Валлонії.

Це одне з найбільших замовлень на зчленовані автобуси за останні роки. Вся партія Mercedes-Benz Citaro G для TEC Group буде повністю поставлена ​​до літа цього року. У поставку також входить контракт на комплексне обслуговування терміном на вісім років. Гібридний автобус-гармошка Citaro G відрізняється зручністю, безпекою й екологічністю, яку забезпечує компактний гібридний модуль, що знижує витрату палива і викиди CO2 до 8,5%.

© Daimler AG

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Нові гібридні автобуси Citaro G для TEC Group широко оснащені. Залежно від типу експлуатації вони мають три двері для приміських перевезень або чотири двері для роботи в місті. Пасажири з обмеженою рухливістю можуть піднятися на борт за допомогою касетного ліфта з електроприводом. Салон оснащений кондиціонером, підлога виконана з дерева, а сидіння зі зручною високою спинкою оббиті композиційним матеріалом «шкіра-волокно» червоного кольору. Порти USB забезпечують зарядку особистих пристроїв пасажирів.

Водії сидять за повністю скляними дверима кабіни. Працювати їм допомагає активна система екстреного гальмування Preventive Brake Assist і система допомоги при повороті Sideguard Assist, які підтримують безпеку водіння, виявляючи пішоходів та інші об’єкти.

© Daimler AG

Допоміжна система Preventive Brake Assist від компанії Mercedes-Benz попереджає про можливе зіткнення з пішоходами, нерухомими або рухомими об’єктами й в разі безпосередньої загрози зіткнення автоматично активує часткове гальмування. Своєю чергою система допомоги Sideguard Assist істотно підвищує безпеку незахищених учасників дорожнього руху саме в містах, бо дає змогу водієві своєчасно розпізнавати критичні ситуації при поворотах.