Що чекає працівників корпорації Daimler після її реорганізації?

Що чекає працівників корпорації Daimler після її реорганізації?

Керівництво корпорації Daimler відповіло на запитання щодо скорочення робочих місць після відокремлення Mercedes-Benz.

Нещодавно ми розповідали, що керівництво Daimler вирішило розділити концерн на дві незалежні компанії — Mercedes-Benz і Daimler Truck. 

Передбачається, що таким чином нинішні два підрозділи одного концерну стануть більш гнучкими на ринку, а Daimler Truck зможе залучити додаткові інвестиції, необхідні для переходу на екологічно чисту техніку — електричні та водневі вантажівки.

© Daimler Trucks

Незабаром після того, як Daimler оголосив, що виділить свій підрозділ комерційних автомобілів та зареєструє його окремо, менеджери найбільшого у світі заводу з виробництва важких вантажів у місті Верт, Німеччина та інших регіонів, отримали електронною поштою відповіді на запитання, які вони, ймовірно, отримають від своїх співробітників. Ключові моменти зосереджувались на скороченні витрат та інших потенційних загрозах, до яких може призвести реструктуризація.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


«Таким чином, необхідні додаткові інвестиції, щоб зробити компанію та робочі місця готовими до майбутнього», — зазначив Роман Ціцельсбергер, представник профспілки IG Metall, який представляє робітників у наглядовій раді Daimler, газеті Stuttgarter Zeitung. Проте, він визнав, що є багато відкритих питань, які необхідно пояснити протягом найближчих місяців.

Daimler Truck значною мірою покладається на прибуток від свого підрозділу Freightliner у Північній Америці. Багаторазові зусилля з реструктуризації його європейських операцій не змогли суттєво підняти прибуток.

Правління Daimler лише кілька місяців тому озвучило похмуру картину стану реалізації німецьких вантажних автомобілів. Було повідомлено, що в гіршому випадку половина з 30 000 робочих місць у цьому бізнесі може бути під загрозою до 2035 року.

© Daimler Trucks

«Надзвичайних скорочень не планується», — сказав Майкл Брехт, головний лідер профспілки Даймлера та заступник голови наглядової ради, в інтерв’ю Handelsblatt. Підрозділ вантажних автомобілів отримає 1,5 мільярда євро (1,8 мільярда доларів) за нові проєкти в рамках плану розпаду.

Частину цих грошей, ймовірно, доведеться спрямувати на допомогу підрозділу виготовлення автобусів, який значно скоротив випуск через вплив коронавірусу. «Пандемія COVID-19 мала сейсмічний вплив на світовий ринок автобусів», — йдеться у звіті аналітиків LMC Automotive. «Ця галузь не тільки постраждала в першій мірі, але й постраждала більше, ніж інші та, ймовірно, стане однією з останніх, яка відновиться».

Попри те, що Daimler Truck перебуває у складній ситуації, він має потенціал лідирувати з точки зору прибутковості, сказав Роман Матіссек, консультант Arthur D. Little.

«Щоб це сталося, їм потрібно зосередитись як на продуктових, так і на експлуатаційних питаннях, а також очолити розробку майбутніх технологій, які створюють справжню цінність для автопарків», — зазначив Матісек.

Однак, загальний відгук суспільства про план відокремлення Mercedes-Benz від Daimler Truck був досить позитивним та засипаний щедрими похвалами у пресі.

Тільки час покаже, чи стала ця історична подія для компанії засобом отримання великої переваги на ринку та базою для глобального розвитку.