Новинки на 11-ій виставці «Зернові технології — 2021»: дві моделі SITRAK для регіональних перевезень

Новинки на 11-ій виставці «Зернові технології — 2021»: дві моделі SITRAK для регіональних перевезень

Захід відбувся в середині лютого в Міжнародному виставковому центрі. Зокрема, було презентовано дві моделі SITRAK, що зацікавили відвідувачів і були продані ще до початку експозиції, повідомляє Агроправда.

Представник «Agsolco Україна» зазначив, що вантажівки SITRAK вже експлуатуються в Україні: «Експлуатація показала, що вони дуже непогано себе зарекомендували, кабіна тут європейської розробки та й більшість агрегатів, які тут використовуються, відомих і знаменитих брендів. Коли у клієнтів виникла потреба в тягачах, ми запропонували C7H в максимальній комплектації, з високою кабіною, зі зручним спальником, прекрасним сучасним інтер’єром, двигуном 440 к. с. Поки клієнти вибирають 12-ступінчасту „механіку“ і на виставці тягачі саме в такому виконанні». 

Друга новинка — це тягач SITRAK C7H 6×4 з двигуном 540 к. с., розрахований на експлуатацію в складі автопоїзда повною масою до 60 т. Висота сідла у нього — 1250 мм. Ця модель оптимальна для транспортування важких тралів, перевезення спецтехніки до місця роботи й інших важких вантажів.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.