Концепт Audi A6 e-tron — наступна революція у сфері електромобілів

Концепт Audi A6 e-tron — наступна революція у сфері електромобілів

Audi представив концепт електромобіля A6 E-Tron concept на платформі PPE з потужністю 350 кВт, батареєю 100 кВт⋅год і запасом ходу 700+ км.

Електрична заміна класичного ДВЗ-седану Audi A6

Після серійних електрокроссоверів Audi Q4 e-tron і Q4 Sportback e-tron німецький автовиробник представив в рамках Auto Shanghai 2021 концепт електричного седана Audi A6 E-Tron concept. Серійна модель на основі даного концепту стане електричною заміною класичного ДВЗ-седану Audi A6.

Audi A6 e-tron concept © Audi AG

Новинка буде побудована на платформі Premium Platform Electric (PPE), яку Audi розробляла спільно з Porsche. При цьому крім седана дана платформа також буде використовуватися у великих електричних кросоверах бренду. Електромобіль буде оснащуватися регульованою пневмопідвіскою і парою електродвигунів із сумарною потужністю 350 кВт і крутним моментом 800 Нм — цього вистачить, щоб набирати 100 км/год менш ніж за 7 секунд (в топових версіях моделі — менше ніж 4 секунди).

Запас ходу та сучасні технології

Модель Audi A6 E-Tron concept має наступні габарити: 4960x1960x1440 мм.  Відмінна аеродинаміка (cW 0.22) і містка батарея (близько 100 кВтг) дозволить серійній моделі долати від повного заряду дистанцію близько 700 км.

Audi A6 e-tron concept © Audi AG

Всього 10 хвилин зарядки дозволить додати 300 км запасу ходу, а зарядка від 5% до 80% ємності займе близько 25 хвилин.

Audi A6 e-tron concept © Audi AG

Творці концепту обіцяють використання багатьох  сучасних технологій, фари Digital Matrix LED, задні вогні OLED і додаткові світлові елементи LED projectors для відбиття попереджувальних сигналів, поворотів і т.д.

Фари Digital Matrix LED Audi A6 e-tron concept © Audi AG

Плани виробництва

Збирати електромобілі Audi на платформі PPE планується як в Європі, так і в Китаї, де буде побудована окрема фабрика в партнерстві з китайським автовиробником FAW. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Audi A6 e-tron concept © Audi AG

Продажі нових електромобілів на цій платформі почнуться в другій половині 2022 року.