Vauxhall отримав велике замовлення на поставку 100% електричних фургонів Vivaro-e

Vauxhall отримав велике замовлення на поставку 100% електричних фургонів Vivaro-e

Британський завод Vauxhall, що є частиною Groupe PSA і Stellantis, отримав замовлення на поставку в Mitie, одну з провідних британських компаній з надання сервісних послуг, 655 нових повністю електричних фургонів Vivaro-e Vauxhall.

1000 електромобілів в автопарку

Перший фургон Vauxhall Vivaro-e (модель була названа Міжнародним фургоном 2021 року) вже було відвантажено Mitie що привело її автопарк до позначки в 1000 електромобілів на цей час.

Компанія Mitie почала перехід на електромобілі в середині 2019 року, при цьому основна увага приділялася легковим автомобілям і невеликим фургонам, оскільки не було життєздатної альтернативи його великим дизельним фургонам з достатнім запасом ходу, щоб впоратися з навантаженням, яке часто несуть мобільні інженерні бригади. З Vauxhall Vivaro-e компанія Mitie знайшла певну «золоту середину» у своїй робочої мобільності, бо електромобіль має достатній запас ходу і високу вантажопідйомність у своєму класі.

Фургони Vivaro-e для Mitie були спеціально оснащені так, щоб гарантувати перевезення всього необхідного обладнання при мінімальній повній масі для максимізації радіусу дії батареї.

Переваги

Замовлення Mitie включає електричні фургони Vivaro-e на батареях потужністю 75 кВтг на версіях зі стандартною колісною базою L1 і довгою колісною базою L2. Ці фургони Vivaro-e здатні проїхати до 330 км на одній зарядці й підтримують швидку зарядку до 100 кВт, причому зарядка до 80% займає всього 45 хвилин.

Акумуляторні фургони Vivaro-e мають кращу у своєму класі вантажопідйомність до 1226 кг, що є унікальним на ринку для повністю електричних LCV, і можуть перевозити до однієї тонни.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Також згідно з місцевими законами, фургони Vivaro-e звільнені від поточних зборів за перевантаження і викиди.