Електричні автобуси Mercedes-Benz працюватимуть в Ганновері

Електричні автобуси Mercedes-Benz працюватимуть в Ганновері

Оновлені минулої осені та через три роки після світової прем’єри повністю електричні міські автобуси eCitaro перевозитимуть пасажирів у Ганновері.

Перехід на потужніше покоління літій-іонних акумуляторів

Перші зчленовані автобуси eCitaro G доставлені транспортному оператору Ганновера, ÜSTRA. Вони є частиною масштабного замовлення, а також важливим елементом амбіційного плану електрифікації автобусного транспорту в столиці Нижньої Саксонії. 

«Наші нові, найсучасніші шарнірні автобуси вносять важливий внесок у захист клімату та перехід транспорту від двигунів внутрішнього згоряння», — висловила свою думку Деніз Хейн, керівник відділу персоналу ÜSTRA. 

Зліва направо: Мірко Сгодда, Рюдігер Каппель, Олександр Кольс, Деніз Хейн, Франк Арндт © Daimler AG

Мірко Сгодда, керівник відділу продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів в Daimler Buses зазначив: «Ми дуже раді, що ÜSTRA обрала Mercedes-Benz eCitaro G з новим поколінням акумуляторів. Наш високотехнологічний міський автобус безпечніший, екологічніший та дуже комфортний. Це становить важливу віху на шляху до покращення життя міста».

Два нові автобуси eCitaro G для ÜSTRA оснащені літій-іонними акумуляторами другого покоління.

Їх ємність приблизно на третину вища, ніж у попередніх батарей, завдяки чому діапазон між зупинками зарядки значно збільшується. Зчленовані автобуси для Ганновера оснащені десятьма акумуляторними батареями, що забезпечує їм чудову загальну потужність 330 кВт-год. Крім того, струмоприймачі (пантографи) встановлюються на даху для проміжної зарядки на кінцевій автобусній зупинці.

© Daimler AG

Теперішня робота та подальші плани

Наразі eCitaro їздить на тест-драйви через Ганновер, також облаштовуються кінцеві зупинки маршруту необхідною зарядною інфраструктурою.

© Daimler AG

Компанія ÜSTRA планує до 2023 року забезпечити всі маршрути центра міста електробусами.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Нині замовлення ÜSTRA включає 30 одинарних eCitaro і 18 зчленованих автобусів eCitaro G.