Електробуси Mercedes-Benz eCitaro G почали обслуговувати пасажирські маршрути Цюріха

Електробуси Mercedes-Benz eCitaro G почали обслуговувати пасажирські маршрути Цюріха

Нещодавно презентований повністю електричний автобус від компанії Mercedes-Benz — eCitaro G поповнив автопарк найбільшої приватної транспортної компанії Швейцарії — EUROBUS, і не один, а одразу три.

Вони будуть курсувати між двома кампусами Швейцарської Вищої Технічної Школи Цюріха  — ETH Zentrum і ETH Hönggerberg.

Електробуси підзаряджаються прямо на зупинці Hönggerberg на зарядній станції потужністю 300 кВт

18 метрові шарнірні автобуси повністю електричні, а також оснащені струмоприймачами для проміжної зарядки.

Патрік Нуссбаумер, керуючий директор EUROBUS, зазначив: «Окрім екологічності, нові електробуси характеризуються, зокрема, плавним ходом, комфортним низькопідлоговим входом та привабливим дизайном інтер’єру та екстер’єру».

Електробуси підзаряджаються прямо на зупинці Hönggerberg на зарядній станції потужністю 300 кВт. Струмоприймач, встановлений на автобусі, стикується із зарядною мачтою, і таким чином запускає процес зарядки. eCitaro G має акумулятор ємністю 243 кВт-год.

В автобуси Mercedes-Benz eCitaro G можна вмістити 131 пасажира; є 38 сидячих місць, а також місця для людей на інвалідних візках. Одна з чотирьох дверей обладнана пандусом для інвалідних візків, щоб пасажири з обмеженою рухливістю могли безперешкодно заходити в транспортний засіб. Пасажири можуть користуватися загальнодоступним Wi-Fi, портами USB для своїх пристроїв та ефективною системою клімат-контролю в спекотні літні дні.