Віртуальний концепт MINI Vision Urbanaut стає відчутною реальністю

Віртуальний концепт MINI Vision Urbanaut стає відчутною реальністю

1 липня 2021 року впливові лідери громадської думки, ключові діячі галузі, стартапи та цифрові важковаговики вперше особисто після зустрічі з пандемією коронавірусу зустрілися на літній конференції DLD у Мюнхені.

DLD — це глобальна інноваційна мережа для кодування, науки та культури. Бренд MINI обрав конференцію для світового ексклюзивного представлення MINI Vision Urbanaut як фізичної моделі. В рамках своєї презентації «BIG LOVE як основна презентація бачення» MINI також запропонував розуміння того, як бренд відповідає викликам майбутньої мобільності. Понад 40 спікерів та загалом 100 учасників очікували на #DLDSummer. BMW Group є офіційним партнером DLD Summer у Мюнхені.

© BMW Group

Cвітова прем’єра MINI Vision Urbanaut

Бренд MINI представив фізичну модель MINI Vision Urbanaut у світовому ексклюзиві на DLD Summer. Після віртуальної світової прем’єри концепції у 2020 році модель тепер дозволяє людям відчути це бачення майбутньої міської мобільності у всіх її аспектах. Це також демонструє досвід моделювання BMW Group Design з разючим ефектом: кожен аспект моделі був задуманий та побудований у студіях MINI Design у Мюнхені.

У листопаді 2020 року віртуальний концепт MINI Vision Urbanaut продемонстрував новий погляд MINI на сучасну мобільність, слідуючи концепції інноваційного використання простору. Світова прем’єра фізичної моделі прототипу відбулася 1 липня 2021 року в рамках конференції DLD Summer в Мюнхені.

© BMW Group

Ідея полягає в тому, щоб перенести особистий простір користувача в автомобіль і відкрити для нього абсолютно нові можливості — від створення справжнього міського оазису до отримання яскравих емоцій від свободи пересування.

© BMW Group

Просторий салон і інноваційні матеріали буквально створені для того, щоб пробуджувати інтерес до їх дослідження. Саме тому було важливо створити фізичну модель MINI Vision Urbanaut.

© BMW Group

Мобільність, яка виходить за рамки водіння автомобіля

Екстер’єр і інтер’єр автомобіля здатні змінюватися таким чином, щоб відбити поточний момент MINI й забезпечити найкращі умови для пасажирів. Атмосфера додатково посилюється особливими ароматами, звучанням і освітленням.

© BMW Group
© BMW Group

В моменті Chill концепт MINI Vision Urbanaut пропонує пасажирам перевести дух від щоденних справ і розслабитися. Автомобіль стає оазисом комфорту, даючи можливість відпочити або попрацювати з максимальною концентрацією. 

© BMW Group

Заднє сидіння-софа Cozy Corner може приймати вертикальне або повністю горизонтальне положення, а освітлення над ним імітує зелене лісове листя. Круглий елемент в центрі салону складається, перетворюючись в настільну лампу, і приховує від погляду будь-які дисплеї й перемикачі.

© BMW Group

Досить доторкнутися до логотипа MINI, щоб отримати доступ до керма і педалей. Інтерфейс центрального круглого дисплея надає інформацію про маршрут, включаючи навколишні визначні пам’ятки й час прибуття в пункт призначення.

© BMW Group

Багатогранна стійкість

Важлива частина ідеології MINI Vision Urbanaut крім його багатозадачності — прихильність концепції сталого розвитку і турбота про навколишнє середовище. Відправною точкою при розробці автомобіля став фірмовий принцип розумного використання простору, який передбачає максимальний простір при мінімально можливій площі.

© BMW Group

Всупереч тому, що MINI Vision Urbanaut має довжину всього 4,46 м, значна висота кузова забезпечує дивовижну варіативність у використанні салону і легкість пересування всередині автомобіля.

Інноваційні матеріали оздоблення інтер’єру

В оформленні інтер’єру MINI Vision Urbanaut міститься висока частка перероблених матеріалів, і практично всі застосовувані компоненти підлягають вторинному використанню. Екологічна обробка не тільки ілюструє стратегію сталого розвитку MINI, але і володіє найвищою візуальною і тактильною якістю.

© BMW Group