Відбулася прем'єра першого міжнародного автобуса на біогазі

Відбулася прем'єра першого міжнародного автобуса на біогазі

У співпраці між Scania, постачальником послуг мобільного зв’язку Flixbus та постачальником газу Gasum, перший міжміський автобус, що працює на біогазі, буде курсувати маршрутом Стокгольм-Осло.

Автобус за допомогою використання рідкого біогазу (LBG) зменшить вплив на клімат та сприятиме розвитку екологічного транспорту, що зв’язує дві північні столиці.

Біогаз нині використовується в стислому виді в основному в міських автобусах, автомобілях і легких транспортних засобах, але до цього часу він менш конкурентоспроможний для важких транспортних засобів далекого прямування. В останні роки була розроблена технологія охолодження біогазу приблизно до мінус 160 градусів Цельсія, щоб він став рідким і, отже, більш енергоємним. Це відкриває можливість використання газу, серед іншого, для перевезення важких вантажів.

Доступність біогазу швидко покращиться по всій Європі, особливо після того, як ЄС вирішив зробити точки заправки доступними вздовж основних європейських дорожніх мереж (TEN-T).

© SCANIA

Оскільки це перший автобус далекого прямування, що працює на біогазі, це, ймовірно, найнадійніше рішення для автобусів сьогодні.

У рідкого біогазу багато переваг: він не містить корисних копалин, поновлюваний, виготовляється на місці й знижує викиди. Переходячи на рідкий біогаз місцевого виробництва в якості палива для вантажівок і автобусів далекого прямування, оператори знижують шкідливий вплив на клімат більш ніж на 90 відсотків. На якість повітря в цілому також позитивно впливає скорочення викидів твердих частинок і оксидів азоту (NOx), а тихіші автомобілі приносять користь як водіям, так і пасажирам, а також суспільству в цілому.

Уже сьогодні 17 відсотків газової мережі Європи становить біогаз, і цей відсоток швидко зростає, активно сприяючи скороченню викидів CO2. В автомобільній газовій мережі Швеції частка біогазу становить приголомшливі 95%.