Вантажівки DAF нового покоління оживають у цифровому форматі

Вантажівки DAF нового покоління оживають у цифровому форматі

Віртуальна виставка DAF присвячена новому поколінню автомобілів XF, XG та XG⁺

DAF Trucks втілює своє нове покоління XF, XG та XG⁺ на екранах комп’ютерів та мобільних пристроях із приголомшливим додатком доповненої реальності та повністю захопливим віртуальним онлайн-досвідом — вперше у галузі. Обидва додатки відбивають гасло DAF нового покоління «Вперед у  майбутнє».

Завдяки інтерактивній програмі доповненої реальності DAF нового покоління, яку можна завантажити через магазини додатків у Google Play та Apple, кожна деталь нового покоління XF, XG та XG⁺ з’являється на екрані, досить просто натиснути на дисплей будь-якого мобільного пристрою. За допомогою камери мобільного телефону або планшета програмне забезпечення може розмістити вантажівку там, де забажає гравець. Прямо на столі, на стоянці чи навіть у вітальні. Потім користувачі додатків можуть дослідити вантажівку з усіх боків, як зсередини, так і зовні, а також відкрити всі деталі, не залишаючи домашнього крісла.

© DAF Trucks

Віртуальна алея

Разом з додатком DAF нового покоління було запущено DAF Virtual Experience, захопливе та інтерактивне Інтернет-середовище, яке переконливо наслідує його фізичний еквівалент у Центрі досвіду DAF в Ейндговені. Цей віртуальний домен пропонує шоу, презентації, відео та чат у режимі реального часу. Також включено відвідування музею DAF та віртуального вебмагазину. Більше можливостей буде додано протягом року.

© DAF Trucks

Відкрийте для себе особливості

В основі цього віртуального досвіду — виставковий зал «Вперед у майбутнє». Тут відвідувачі можуть бути ближчими до DAF за допомогою нових поколінь XF, XG та XG⁺ та відкрити деякі важливі особливості, які роблять цю нову лінійку вантажівок такою революційною.

© DAF Trucks

Високоякісне ігрове середовище

Віртуальний домен DAF розроблений для роботи на всіх пристроях — настільних та мобільних. Це чутливе, швидке і набагато більше, ніж просто відео, із зовнішнім виглядом та ігровим середовищем високого класу. Додаток DAF нового покоління та віртуальний досвід DAF є частиною всебічного цифрового запуску нового покоління вантажівок.

© DAF Trucks

Віртуальну виставку можна відвідати за посиланням: https://virtualexperience.daf.com/