«Богдан» виграв тендер на поставку шкільних автобусів для Волинської області

«Богдан» виграв тендер на поставку шкільних автобусів для Волинської області

Управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації провело тендер на закупівлю 16 нових шкільних автобусів. 

За результатами відкритих торгів у системі «ПРОЗОРРО», пропозиція ТОВ «БАС МОТОР», офіційного дистриб’ютора продукції ДП «Автоскладальний завод № 1», визнана найкращою. Компанія запропонувала автобуси «Богдан А22412», які відповідають усім стандартам і вимогам, що висуваються до шкільного транспорту в Україні, зокрема екологічній нормі Euro 5. 

Автобус має 30 місць для перевезення учнів. Всі сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними корзинами для шкільних портфелів.

Загалом у користуванні учнів Волинської області перебувають вже понад 80 шкільних автобусів виробництва ДП «Автоскладальний завод № 1».

Нагадаємо, що минулого року на ДП «Автоскладальний завод № 1» було здійснено оновлення екстер’єру шкільного автобуса «Богдан А22412». У нових шкільних автобусах відбулася заміна світлотехніки з покращеними світловими характеристиками, що надасть комфорту у експлуатації автобуса. Зокрема, для «Богдан А22412» використовується сучасна світлотехніка європейського виробництва – це фари німецьких компаній Nolden та Hella.