BMW i Vision Circular — новий концепт із перероблених матеріалів

BMW i Vision Circular — новий концепт із перероблених матеріалів

BMW i Vision Circular був розроблений відповідно до принципів економіки замкнутого циклу. Перед інженерами BMW Group стояла амбітна мета — створити преміальний електромобіль із застосуванням виключно вторинних матеріалів, які забезпечують можливість стовідсоткової подальшої переробки.

BMW i Vision Circular демонструє масштаб амбіцій і досліджень BMW Group в області сталої мобільності. Концерн прагне стати першопрохідцем у розвитку економіки замкнутого циклу, а також закріпити за собою статус світового лідера по ефективному використанню ресурсів.

Головна мета BMW Group — знизити викиди CO2 протягом усього життєвого циклу автомобілів. Крім електрифікації моделей і переходу на поновлювані джерела енергії у виробництві, концерн приділяє особливу увагу принципам економіки замкнутого циклу і застосуванню вторинних матеріалів.

Повторне використання ключових матеріалів, таких, як алюміній, сталь і пластик, завдає набагато менше шкоди для навколишнього середовища в порівнянні з видобутком і виробництвом первинної сировини. Це призводить до значного зниження вуглецевого сліду в розрахунку на кожен вироблений автомобіль.

© BMW Group

Передовий дизайн

Чітка мова дизайну BMW i Vision Circular втілює абсолютно нові для BMW пропорції кузова. Фірмова решітка радіатора BMW і фари інтерпретовані у вигляді єдиної цифрової поверхні. Логотип бренду виконаний методом гравіювання, а емблема нанесена лазером, щоб уникнути використання додаткових деталей.

© BMW Group

В майбутньому цифровий дизайн може зробити геометричні варіації ліхтарів і бамперів непотрібними, що допоможе скоротити кількість необхідних матеріалів та інструментів.

Нижня частина переднього бампера створена з переробленого пластику з ефектною мармуровою поверхнею. Стилістику задньої частини кузова доповнює аеродинамічний оптимізований чорний бампер, також виконаний з переробленого пластику.

© BMW Group

В екстер’єрі BMW i Vision Circular свідомо не використовується традиційне лакофарбове покриття. Кузовні деталі концепту виготовлені з анодованого вторинного алюмінію.

Частково прозорі шини виконані з сертифікованого натурального каучуку, вирощеного в екологічно чистих умовах. Кольорові частки переробленої гуми додаються до складу шини для посилення структури та створення інтригуючого ефекту терраццо, який додатково підкреслює повторне використання матеріалів.

Колісні диски також відрізняє мінімалістична архітектура. Центральна частина обода забезпечує ефективне охолодження гальм, в той час, як закриті поверхні у зовнішній області колісних дисків гарантують максимальну аеродинамічну ефективність.

© BMW Group

Всі дисплеї та функції освітлення непомітно інтегровані під темну скляну панель в задніх дверях, відповідно до принципу дизайну Shy Tech. Коли електромобіль не використовується, погляду відкритий тільки двомірний логотип BMW на поверхні скла.

Інтер’єр: легкість демонтажу і переробки в майбутньому

Інтер’єр BMW i Vision Circular показує, що може чекати нас через два десятиліття, коли концепція економіки замкнутого циклу та усвідомленого вибору матеріалів буде поєднуватися з інтригуючою естетикою.

Мономатеріали й нові технології з’єднання виключають використання клею і забезпечують придатність для демонтажу і подальшого сортування. 

Яскравий і гостинний інтер’єр концепту BMW i Vision Circular зустрічає пасажирів відчуттям відкритого простору за рахунок скляного даху з функцією механічного затемнення. Конструкція містить в собі скляні панелі з малюнком з паралельних ліній, які можна зрушити разом. Ступінь затемнення варіюється від 50% до 100%.

© BMW Group

Всі чотири посадкових місця були навмисно зроблені схожими на вишукані предмети меблів. Спереду розташовані два роздільних сидіння з вбудованими підголівниками, оббивка яких виконана з переробленого пластику і поєднується з алюмінієвим каркасом світло-золотистого кольору. Задня частина передніх крісел виготовлена ​​з пластику вторинної переробки з обробкою в дизайні терраццо.

© BMW Group

Зручність для задніх пасажирів BMW i Vision Circular забезпечується великим сидінням з м’якими бічними валиками. Підголівники виконані у вигляді подушок, а інтегровані динаміки створюють окрему звукову зону для кожного з пасажирів. Обрамляє посадочне місце спеціальна рама з анодованого алюмінію.

© BMW Group

Цікаву деталь можна помітити в задній стійці концепту. Тут знаходиться скляний контролер iDrive від BMW iX, який отримав «друге життя» у вигляді стильної лампи.

Новий погляд на цифрове оточення і мультимедіа

Функції класичної панелі приладів в концепті BMW i Vision Circular виконує абсолютно новий інтерфейс, який перетворює цифрові технології в тактильні відчуття. В його основі лежить надрукований на 3D-принтері V-подібний кришталевий корпус. З обох сторін він обрамлений натуральним деревом. Металеві елементи з анодованого вторинного алюмінію з’єднують приладову панель з передніми стійками. 

© BMW Group

У концепті отримав подальший розвиток фірмовий проекційний дисплей BMW, який розташований над панеллю приладів в нижній частині вітрового скла. Область перед водієм перетворюється в докладне джерело інформації і повністю усуває необхідність в будь-яких інших додаткових дисплеях.

Обід рульового колеса був надрукований на 3D-принтері з деревного порошку, створюючи тактильне відчуття натуральності і тепла. Вертикальна спиця керма з золотисто-бронзової сталі розташована по центру і містить ще одну кришталеву область інтерфейсу з підсвічуванням.

© BMW Group

На окрему увагу заслуговує звуковий супровід BMW i Vision Circular. Над його створенням працювали знаменитий композитор Ханс Циммер і креативний директор по звуку BMW Group Ренцо Вітале. Кожен звуковий ефект по-своєму відображає рух структурних компонентів екстер’єру, областей салону, матеріалів, світла і візуальної анімації.

Функціональність, що виходить за рамки звичайного електромобіля

BMW i Vision Circular пропонує можливість передачі електроенергії від транспортного засобу до електромережі. Автомобіль може діяти як мобільний пристрій накопичення енергії, здатний повертати електрику в інфраструктурне оточення.

Ще одна ключова міра на шляху до стійкої міської мобільності — використання доступної в реальному часі інформації про дорожній рух. Якщо дані з датчиків, зібрані окремими транспортними засобами, за згодою користувачів будуть передані всьому автопарку, всі учасники дорожнього руху отримають вигоду від «колективного інтелекту».

© BMW Group

Наприклад, рекомендації про швидкісний режим можна оптимізувати, щоб ефективніше використовувати фази світлофора, а також більш точно прогнозувати транспортні потоки і мінімізувати періоди заторів. Викиди CO2, спричинені рухом в режимі «розгін-зупинка» або пошуком місця для паркування, можуть бути значно скорочені для великого числа користувачів.

Разом з BMW i Vision Circular дебютує додаток BMW i Insights Vision. У ньому використовується технологія доповненої реальності, що дозволяє наочно продемонструвати багатство унікальних рішень, які пропонує новий концепт BMW.