SCANIA презентує новий туристичний автобус

SCANIA презентує новий туристичний автобус

Чудове робоче місце водія, збільшена вантажопідйомність, покращений комфорт для пасажирів, суттєві заощадження палива – це ті нові характеристики, які притаманні новим туристичним автобусам Scania Touring.

У новому поколінні автобусів навантаження на передню вісь збільшилось на 500 кг, що дозволяє краще розподіляти вагу та вміщати більше пасажирів та багажу.

Робоча зона водія та місце для екскурсовода стали ще комфортнішими. «На наш погляд, робоче місце водія є одним із найкращих на ринку. Воно забезпечує чудову ергономіку, оглядовість та контроль, –  розповідає Оке Аллард, керівник підрозділу з розробки продукту, Scania Buses & Coaches. –  Завдяки новій підвісці та плавним передачам, новий автобус Scania Touring підвищує рівень комфорт для водіїв, екіпажу та пасажирів». 

Фото: Scania

Водіям сподобаються нові сучасні системи підтримки, серед яких Підтримка Уваги (Attention Support) та Система запобігання зіткненню при зміні смуги руху (Lane Change Collision Prevention). «Ці системи разом з дизайном та чудовими ходовими якостями підвищують безпеку кожного, хто знаходиться на борту автобусу. Вони також зменшують час простоїв, запобігаючи аваріям та пошкодженням», – продовжує Аллард. 

Споживання палива найбільше впливає на операційні витрати. Порівняно з попередніми моделями, автобуси нового покоління Scania Touring заощаджують до 6% палива та викидів без втрат продуктивності. Цього вдалося досягти завдяки покращеній роботі трансмісії та таким функціям, як адаптивний круїз-контроль з функцією активного передбачення.

Нова функція Scania Zone дозволяє адаптувати певні параметри у заздалегідь визначених зонах. Можливість обмежувати швидкість в деяких районах означає, що безпеку можна підвищити, зменшуючи при цьому викиди та шум. 

«Отже, автобуси Scania Touring дозволяють виконувати перевезення на далекі відстані з низьким рівнем викидів та високими економічними показниками», – підсумовує Оке Аллард.