SAIC Motors презентував надмобільний гібрид автомобіля і мотоцикла

SAIC Motors презентував надмобільний гібрид автомобіля і мотоцикла

Китайський концерн SAIC представив концепт R-RYZR, розроблений фахівцями підрозділу SAIC Design, який (поки що на фото) об’єднав мотоцикл та автомобіль.

Умови міської мобільності змінюються. За останній рік пасажири змушені все більше думати про використання особистих транспортних рішень, адже громадський транспорт переповнений і користуватися ним не завжди безпечно. Це призвело до того, що люди заново відкрили для себе більш захопливі способи пересування: різко зросла кількість велосипедистів і власників особистих автомобілів.

R RYZR — «Виходь і їдь» 

Концепт R-RYZR — пропозиція передових технологій і висококласного досвіду молодим споживачам, орієнтованим на моду.

RYZR пропонує нове рішення, завдяки своїй драматичній архітектурі, маневреній керованості й адреналіновим відчуттям у відкритій кабіні.

Концепція RYZR пропонує можливість потрапити у салон тільки після ідентифікації, з подальшим безконтактним керуванням транспортом. RYZR Smart-JKT — це ключ. Він підключається до автомобіля простим рухом сидячи в кріслі, забезпечуючи управління і надаючи користувачу доступ до ексклюзивного клубу мобільності.

Стирання кордонів між велосипедом і автомобілем дало дизайнерам можливість досліджувати архітектуру, яка дійсно унікальна. Центральний хребет домінує в естетиці RYZR, а здвоєні сидіння, по обидва боки, відкривають ні з чим не порівнянний вигляд на дорогу. Відкрита колісна формула забезпечує повний огляд і просторове сприйняття, що дуже важливо для захопливого й одночасно безпечного пересування по місту.

Поєднуючи свободу рук, що поєднується у відкритих транспортних засобах, таких як велосипеди, зі стійкістю, безпекою та присутністю чотирьох коліс, RYZR абсолютно захоплює. Динамічна природа здатності повороту передніх і задніх важелів в поєднанні з конструкцією переднього колеса без втулки дозволяє RYZR граючись нахилятися на вулицях, даючи користувачеві повний захват і зв’язок з навколишнім середовищем.

Дизайн RYZR надзвичайно технічний і розумний. Він відбиває суть дизайну міської моди завдяки чистому, але добре контрольованому поєднанню деталей і колірній обробці.

Інноваційна концепція — це тільки початок, отже будемо спостерігати за іншими матеріалами, щоб дізнаватися новини першими.