Бренд BMW M представив новий концепт BMW Concept XM

Бренд BMW M представив новий концепт BMW Concept XM

Він відкриває дорогу найпотужнішому автомобілю в історії BMW M, серійне виробництво якого розпочнеться наприкінці 2022 року. 

BMW Concept XM дає перше уявлення про нову мову дизайну передньої частини майбутніх флагманських моделей BMW. 

Серійний BMW XM стане першою самостійною моделлю BMW M після культового BMW M1. BMW XM буде доступний тільки у вигляді гібрида, що підключається, і не отримає аналогів у модельному ряду BMW.

Нова силова установка M Hybrid включає двигун V8 і потужний електромотор, які сумарно розвивають 750 к.с. та 1000 Нм. При цьому новий BMW Concept XM здатний долати до 80 км за допомогою суто електричної тяги.

© Agnieszka Doroszewicz

Простір задньої частини інтер’єру виконаний відповідно до нової ідеології M Lounge. Комфортні сидіння та ефектна тривимірна стеля з підсвічуванням створюють особливу атмосферу усамітнення та розкоші.

Прогресивний дизайн передньої частини

BMW Concept XM став першим носієм нової мови дизайну, яка об’єднає майбутні флагманські моделі BMW. Характерна риса нової стилістики – поділ фар на два модулі. Верхній модуль виконаний у вигляді вузької секції з денними ходовими вогнями.

© Agnieszka Doroszewicz

Горизонтальна решітка радіатора з подвійними ламелями в стилі М формує практично восьмикутний контур, додатково підкреслюючи динамічний характер передньої частини.

Контурне підсвічування створює особливий візуальний ефект, завдяки якому світлографічна композиція решітки радіатора та денних ходових вогнів легко впізнається у темну пору доби.

© Agnieszka Doroszewicz

Нова емблема ХМ на решітці радіатора та великі повітрозабірники нагадують про силову установку M Hybrid, найпотужнішу серед моделей BMW M.

© Agnieszka Doroszewicz

Колір даху гармонійно контрастує з чорною обробкою передніх стійок, а область даху над передніми стійками інтегровані вузькі світлодіодні прожектори.

© Agnieszka Doroszewicz

Двоколірне фарбування BMW Concept XM посилює ключові аспекти дизайну. Верхня частина кузова виконана в матовому золотисто-бронзовому кольорі, а нижня частина відрізняється забарвленням «Сірий Космос металік». Нижче лінії скління на бічній грані є широка смуга в кольорі «Глянцевий Чорний».

© Agnieszka Doroszewicz

Кришка зарядного роз’єму за переднім лівим колесом вказує на наявність гібридної силової установки M Hybrid з можливістю зарядки від зовнішньої електромережі.

Традиційне для моделей BMW X чорне облицювання над колесами та бічними порогами створює чіткий нижній контур і візуально піднімає кузов над дорогою. 23-дюймові легкосплавні колісні диски завершують потужний та монолітний стиль BMW Concept XM.

© Agnieszka Doroszewicz

Нова стилістика задньої частини

Дизайн задньої частини наголошує на спортивному атлетизмі кузова BMW Concept XM: з цього ракурсу автомобіль виглядає максимально широким і стійким.

Заднє скло складної форми містить спеціальний дизайнерський штрих — дві фірмові емблеми BMW, нанесені методом лазерного гравіювання по краях скла. Це стилістичне рішення відсилає до культової спортивної моделі BMW M1 — єдиного серійного автомобіля, розробленого самостійно підрозділом BMW M GmbH.

Широкі колісні арки наголошують на потужній і стійкій посадці автомобіля. Фірмові L-подібні ліхтарі в затемненому дизайні підсилюють цей ефект, сягаючи майже всієї ширини задньої частини кузова.

© Agnieszka Doroszewicz

Висока якість та розкіш інтер’єру

Інтер’єр BMW Concept XM орієнтований на водія у фірмовій манері BMW M. Похилий елемент центральної консолі забезпечує чіткий візуальний поділ місця водія та простору пасажирів.

Червоні акценти на кермі – характерні для BMW M посилання до спортивного характеру автомобіля.

Фінальним дизайнерським штрихом виступають три вертикальні елементи на центральній консолі з окантовками у кольорах емблеми BMW M. Два з них виконують функцію вентиляційних отворів, а третій містить дисплей кліматичної системи.

© Agnieszka Doroszewicz

Просторий та розкішний інтер’єр M Lounge

Драйверська ергономіка кокпіту BMW Concept XM поєднується із розкішною атмосферою на задньому ряду. Висококласні оздоблювальні матеріали, нестандартні фактури і яскраві деталі перетворюють задні сидіння в унікальну зону M Lounge, а затемнене заднє скло посилює почуття приватності.

© Agnieszka Doroszewicz

Шкіряне оздоблення тут отримала тільки зона підголівників, знайома по сидіннях M Sport у серійних моделях бренду, у той час, як нижня частина сидінь відрізняється оббивкою оксамитом та декоративним ромбоподібним малюнком. Інтер’єр M Lounge доповнює особливе килимове покриття із глибоким ворсом.

Ключовою стилістичною особливістю інтер’єру M Lounge є оббивка стелі з тривимірною призматичною структурою. Поєднання прямого та непрямого освітлення створює глибокий об’єм, а комфортне підсвічування у фірмових кольорах BMW M посилює потужний візуальний ефект структурної оббивки.

© Agnieszka Doroszewicz