Володимир-Волинська територіальна громада готується до зимових негод закупівлею комунальної техніки марки АТ

Володимир-Волинська територіальна громада готується до зимових негод закупівлею комунальної техніки марки АТ

Комунальне підприємство «Полігон» поповнило свій автопарк машиною дорожньою комбінованою АТ-МДК-8/06 (з поворотним відвалом та піскорозкидальним обладнанням) на базі самоскида МАЗ-5550СЗ.

Нове авто від Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС допоможе комунальникам оперативно розчищати вулиці міста від снігових заметів та посипати дороги піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, а в інші пори року – вивозити тверді побутові відходи з території громади.

Машина дорожня комбінована АТ-МДК-8/06 зі змінним обладнанням на базі самоскида МАЗ-5550С3 оснащена бункером для піско-соляної суміші об’ємом 6,5 куб.м.

Ширина робочої зони снігоочисного гідравлічного відвалу сягає 2,7-3,0 метри. Ширина посипання реагентами — від 3 до 12 метрів.

За допомогою універсальної монтажної плити, встановленої на передньому бампері автомобіля, відвал легко монтується. Управління поворотом відвала вправо-вліво, підйом-опускання здійснюється з кабіни водія.

Самоскид МАЗ-5550С3, обраний базою для надбудови, має вантажопідйомність 12 тонн. Автомобіль оснащений кузовом об’ємом 8,4 куб.м.

Весь модельний ряд марки АТ на корпоративному сайті компанії АЛЬФАТЕКС: https://alfateks.com.ua/katalog/