Mitsubishi Motors представить концепт K-EV X Style

Mitsubishi Motors представить концепт K-EV X Style

На Токійському автосалоні 2022 Mitsubishi Motors представить концепт K-EV X Style та вантажопасажирську версію кей-кара — мінівен MiEV B-Leisure Style 

Mitsubishi — піонер сучасної епохи електромобілів, його оригінальний електричний кей-кар iMiEV для гольфа побачив світ ще у 2009 році. Наразі ж Mitsubishi презентує нові електричні кей-кари на чолі з K-EV Concept X Style. Ймовірно, новинка стане першою моделлю, побудованою на новій платформі, яку Mitsubishi розробляє разом із Nissan через спільне підприємство NKMV Co. Ltd.

Концепт K-EV X Style 4 — це повністю електричний кей-кар нового покоління від Mitsubishi Motors, який поєднує безпеку, надійність і комфорт, а також екологічність. Він поєднує в собі маневреність кей-кара з плавним, але потужним прискоренням та високим комфортом їзди електромобіля, а також пропонує передові системи допомоги водієві та можливості підключення. 

Концепт K-EV X Style 4. Фото: MITSUBISHI MOTORS CORPORATION

Передній бампер, бічні сторони кузова та задні двері підкреслені X-подібними логотипами, які символізують поєднання високого кей-універсалу з відчуттям позашляховика та привабливістю повністю електричного автомобіля.

Також на шоу в Токіо дебютує вантажопасажирська версія кей-кара — мінівен MiEV B-Leisure Style з набором спеціального обладнання для відпочинку на природі: туристичний намет, стіл та крісло. Електромобіль оснащено блоком управління MiEV Power Box, що дозволяє підключати побутові прибори до тягової батареї.

Мінівен MiEV B-Leisure Style. Фото: MITSUBISHI MOTORS CORPORATION