PACCAR демонструє інноваційні електричні та автономні вантажівки на CES 2022

PACCAR демонструє інноваційні електричні та автономні вантажівки на CES 2022

PACCAR на виставці CES представив три інноваційні електричні вантажівки — Kenworth T680E із зарядним пристроєм PACCAR; DAF XG+, який нещодавно був визнаний Міжнародною вантажівкою року 2022; та Peterbilt Model 579, оснащений системою автономного керування Aurora. 

Електрична вантажівка Kenworth T680E відбиває прагнення PACCAR забезпечити своїх клієнтів комерційними автомобілями з нульовим рівнем викидів. 

Кевін Бейні, генеральний директор Kenworth та віцепрезидент PACCAR, зазначив: «Запас ходу T680E в 150 миль та швидкий час зарядки за допомогою рішення PACCAR для зарядки акумуляторів оптимальні для регіональних перевезень та міського розподілу».

DAF XG+ має 10% приріст паливної ефективності, новий аеродинамічний дизайн, великий внутрішній простір, камери бічного огляду, передові технології допомоги водієві та PACCAR Connect, сучасну глобальну платформу для підключених вантажівок. PACCAR Connect покращить досвід клієнтів DAF, забезпечуючи надійний захист даних, оновлення програмного забезпечення та передові інструменти управління парком, дозволяючи економічно та ефективно інтегрувати теперішні системи управління парком та програми.

Peterbilt 579 оснащений технологією PACCAR і налаштований на систему автономного водіння, розроблену компанією Aurora, провідною компанією в галузі технологій автономного водіння.

Peterbilt моделі 579 нового покоління відрізняється новим дизайном екстер’єру з оптимізованою аеродинамічною формою, тихішою кабіною і 15-дюймовим цифровим дисплеєм.