Dacia показала свій MANIFESTO — концепт-кар, який задає ритм для майбутніх розробок

Dacia показала свій MANIFESTO — концепт-кар, який задає ритм для майбутніх розробок

Концепт MANIFESTO — це лабораторія для ідей, а деякі з його новаторських функцій вдосконалять майбутні серійні автомобілі марки Dacia.

Він простий, але водночас крутий, надійний, створений для активного відпочинку, а також ефективний з економічної та екологічної точок зору.

Концепт MANIFESTO — це не модель майбутнього: це заява про прагнення бренду бути поруч із клієнтами, які все більше захоплюються активним відпочинком на природі.

Він буде представлений на Паризькому автосалоні, який відкриється 18 жовтня.

Простий, але крутий

У концепті MANIFESTO між пасажирами та довкіллям немає ніяких перешкод — ні дверей, ні вікон, ні лобового скла. Усе зроблено для повного занурення в природу.

Пасажири можуть залишатися на зв’язку із сервісами, доступними на їх смартфонах. Функція Dacia Bring-Your-Own-Device дає змогу інтегрувати смартфон у приладову панель і бортовий комп’ютер. Ця система вже доступна на декількох моделях бренду й буде розвиватися далі в майбутньому.

Єдину фару, яка забезпечує все необхідне світло, можна від’єднати, щоби використовувати як потужний ліхтар.

Надійна та відкрита

Концепт MANIFESTO має всі ознаки позашляховика, включно з повним приводом, високим кліренсом, великими колесами та кузовом, створеним, щоби витримати найскладнішу місцевість.

Автомобіль є водонепроникним: ви можете очистити внутрішню частину струменем води. Знімні чохли сидінь за лічені секунди перетворюються на спальні мішки.

Багажник на даху може перевозити найрізноманітніші вантажі, оскільки несучі перекладини можуть зміщуватися в різні конфігурації.

Спеціальний знімний акумулятор забезпечує живлення через побутову розетку, перетворюючи концепт MANIFESTO на джерело енергії для будь-якої активності на свіжому повітрі.

ECO-SMART

Концептом MANIFESTO Dacia пропонує своє бачення автомобіля з мінімальним впливом на довкілля. Компактний і легкий, він споживає менше енергії.

Основні пластикові деталі кузова концепту містять значну частку переробленого матеріалу. Він називається Starkle® і виготовляється з уже переробленого поліпропілену з ефектом крапчатості.

В інтер’єрі також використані натуральні матеріали, такі як пробка, що покриває приладову панель.

Концептуальні безповітряні шини є ще однією інноваційною особливістю, оскільки вони спрямовані на екологічність та економію. Основним принципом є довговічність: ці шини стійкі до проколів і служать стільки ж, скільки й сам автомобіль.