Нові електромобілі від Renault — фургон і мотель на колесах

Нові електромобілі від Renault — фургон і мотель на колесах

Абсолютно новий Trafic Van E-Tech Electric — нове доповнення до лінійки повністю електричних фургонів.

Renault на виставці IAA в Ганновері презентувала електричну версію бестселера Renault Trafic Van. Новий електромобіль отримав назву Renault Trafic Van E-Tech Electric. На додаток до якостей свого попередника, він оснащений новими функціями безпеки, сучасною мультимедійною системою, а також більшою та якіснішою гамою двигунів.

Renault Trafic Van E-Tech Electric. Фото: Renault

Trafic Van E-TECH Electric може похвалитися найкращою у своєму класі довжиною, модульністю та індивідуальними можливостями для зберігання речей. Він має довжину 5,08 м або 5,48 м та висоту 1,967 м або 2,498 м. Об’єм кузова (в режимі фургона) становить від 5,8 куб. м до 8,9 куб. м.

Фургон має на борту двигун потужністю 90 кВт з тяговим зусиллям 750 кг і може перевозити до 1,1 тонни вантажу. Акумуляторна батарея ємністю 52 кВт·год має запас ходу 240 км (WLTP).

Renault Trafic Van E-Tech Electric. Фото: Renault

Для підзарядки акумулятора New Trafic Van E-Tech Electric пропонує вибір між 3 типами зарядних пристроїв: однофазний зарядний пристрій змінного струму потужністю 7 кВт, що підходить для всіх типів домашніх зарядних станцій; зарядний пристрій змінного струму потужністю 22 кВт для швидкої зарядки на громадських зарядних станціях; опціональний зарядний пристрій постійного струму потужністю 50 кВт для швидкої зарядки на автомагістралях.

Мотель на колесах Hippie Caviar Motel

Renault, в рамках виставки, представила й новий дім на колесах — шоу-кар Hippie Caviar Motel.

Він побудований на базі нового Kangoo L2 E-Tech Electric для  шукачів пригод та любителів спорту, які шукають гострих відчуттів та відкритих просторів.

Hippie Caviar Motel. Фото: Renault

Мотель на колесах має дальність ходу на одному заряді 285 км, і потребує лише 30 хвилин, щоб відновити заряд акумулятора на 170 км. Двигун потужністю 90 кВт (120 к.с.) працює від акумулятора ємністю 45 кВт·год, який можна підключати до розеток постійного струму потужністю 80 кВт.

Hippie Caviar Motel. Фото: Renault

Ряд оригінальних рішень для зберігання забезпечує достатньо місця для спортивного спорядження як всередині, так і зовні автомобіля. Заднє сидіння складається у ліжко, а через великий панорамний дах можна насолоджуватись нічним небом. 

Hippie Caviar Motel. Фото: Renault

Електричний шоу-кар ідеально відповідає стратегії Renault по скороченню викидів CO2 протягом усього життєвого циклу автомобіля, про що свідчить використання перероблених і придатних до вторинної переробки матеріалів, таких як пробка і перероблені шини.