Caterham готується представити абсолютно новий концепт-кар

Caterham готується представити абсолютно новий концепт-кар

Caterham коротким тизером анонсував нове зображення свого майбутнього електричного спорткара з новим сміливим дизайном.

Що ж таке Caterham Project V?

Повністю електрична модель продемонструє абсолютно нову мову дизайну для британського спортивного бренду, який дивиться в найближче майбутнє.

Caterham Project V Фото: Caterham

У травні 2023 року Caterham оголосив про призначення Ентоні Джаннареллі головним дизайнером, і компанія підтвердила, що цей новий концепт — перші плоди його роботи на новій посаді. Щобільше, Caterham також підтвердив, що Italdesign буде доручено побудувати шоу-кар.

Але це не «сімка»

Для початку, це повністю закритий кокпіт і сучасні фари, які зовсім не схожі на «сімку», якою зазвичай славиться бренд.

Caterham добре розуміє, що цей проєкт пропонує щось дуже відмінне від того, що було раніше, але стверджує, що Project V все одно залишиться вірним ключовим цінностям бренду. 

Caterham Seven. Фото: Caterham

У пресрелізі зазначається, що хоча ця нова концепція може візуально відрізнятися від чинного модельного ряду Seven, Caterham залишається відданим своїм основним цінностям — легкості, простоті й орієнтованості на водія.

Що ще ми знаємо? 

Дуже мало. Концепт Project V з’явився по гарячих слідах EV Seven, автомобіля, який зазирнув у електрифіковане майбутнє бренду.

Електромобіль Caterham Seven EV. Фото: Caterham

Caterham Project V буде представлений на Фестивалі швидкості в Гудвуді 12 липня, і хоча там буде багато інших електромобілів, які змагатимуться за увагу, саме Project V знаменує собою кінець епохи. Неважливо, що це буде електричний Caterham — у нього будуть передні крила і дах, а це вже революція.