Doosan Bobcat розвиває концепцію автономного навантажувача RogueX, представляючи RogueX2

Doosan Bobcat розвиває концепцію автономного навантажувача RogueX, представляючи RogueX2

Doosan Bobcat Inc., глобальна компанія з виробництва обладнання, інновацій та рішень для будівельних майданчиків, що входить до складу Doosan Group, удосконалила свій концептуальний навантажувач RogueX, представивши модель RogueX2. 

RogueX2 є другою ітерацією цього винаходу Bobcat; оригінальний RogueX був показаний у 2023 році. RogueX і наступний RogueX2 були побудовані як випробувальний полігон для просування дорожньої карти інновацій Bobcat, оцінки сприйняття клієнтами та кидання виклику парадигмам традиційної кінематики й функціональності машин.

Навантажувачі RogueX і RogueX2 — це повністю електричні та автономні концептуальні машини з нульовим рівнем викидів, оснащені літій-іонною батареєю, системою електроприводу і кінематикою підйому і нахилу з електроприводом без гідравліки.

Навантажувач Bobcat RogueX2
Навантажувач Bobcat RogueX2

Спеціально спроєктовані й побудовані без кабіни, ці концептуальні машини досліджують ідею того, як робочі машини майбутнього можуть бути оптимізовані для нових технологій і дають можливість отримати абсолютно новий досвід роботи.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Оригінальний RogueX був спроєктований на гусеницях і використовує передову кінематику, щоб запропонувати унікальну функціональність, яка поєднує можливості вертикального, радіального і змінного підйому в одній машині.   

RogueX2 оснащений осьовими двигунами, які забезпечують неймовірне тягове зусилля. Машина забезпечує більшу потужність для складних завдань, таких як грейдерування, копання або живлення навісного обладнання для важких робіт.  

Разом концептуальні навантажувачі RogueX та RogueX2 отримали багато нових патентів.   

Можливості машини будуть продовжувати розвиватися, щоб впливати на майбутні проєкти Bobcat, визначати вдосконалення обладнання та демонструвати інноваційне лідерство. На етапі досліджень і розробок RogueX і RogueX2 не є комерційно доступними.