Шведи побудують найбільший вітрильник для перевезення тисяч автомобілів

Шведи побудують найбільший вітрильник для перевезення тисяч автомобілів

Трансатлантичний автовоз Oceanbird розробляється шведською суднобудівною компанією Wallenius Marine за підтримки уряду Швеції та декількох дослідницьких інститутів.

Судно довжиною 650 футів (близько 200 метрів), буде здатне вміщати до 7 000 автомобілів. Корпус корабля буде увінчаний п’ятьма телескопічними «крилами»-щоглами, кожна заввишки 260 футів (80 метрів).

При цьому вітрила зможуть повертатися на 360 градусів, не торкаючись один одного, і їх можна буде прибрати, щоб пройти мости або витримати негоду.Вітрила будуть виготовлені зі сталі та композитних матеріалів, а їх розмір забезпечить достатню тягову потужність для 35 000-тонного корабля.

Великі звичайні RoRo споживають в середньому 40 тонн палива на день, виробляючи 120 тонн CO2. Oceanbird виділятиме на 90% менше CO2. Він не буде повністю вільний від викидів, тому що буде використовувати  двигуни для маневрування в портах, а також в аварійних ситуаціях. Платою за екологічність стане швидкість доставки.

При прогнозованій максимальній швидкості близько 10 вузлів Oceanbird буде вдвічі повільнішим, ніж стандартні автовози. Щоб перетнути Атлантику, йому знадобиться близько 12 днів замість стандартних семи.

Очікується, що Oceanbird відправиться в плавання вже в 2024 році.