GENESIS GV80 приєднався до автопарку суперкарів поліцейського управління Дубая

GENESIS GV80 приєднався до автопарку суперкарів поліцейського управління Дубая

Перший кросовер марки Genesis моделі GV80, поповнив автопарк поліцейського управління Дубая. Кросовер буде використовуватися поліцією для патрулювання і підтримки порядку в ОАЕ.

24 травня 2021 року головне командування поліції Дубаю поповнило свій парк розкішним патрульним автомобілем — першим позашляховиком марки Genesis GV80 від ексклюзивного дистриб’ютора Genesis в ОАЕ Джума Аль-Маджид-Ест.

Як відомо, поліція міста Дубай славетна своїм автопарком суперкарів, серед яких Aston Martin One-77, Audi R8, Bentley Continental GT, BMW i8, Bugatti Veyron, Lamborghini Aventador LP 700-4, McLaren 650S, Porsche 918 та багато інших.

Автопарк суперкарів поліції Дубая. Фото: www.autoexpress.co.uk

Мохаммад Аль Разукі, директор з транспорту та порятунку в поліції Дубая, підкреслив, що вони завжди прагнули додати до свого парку найбільш ефективні, новітні моделі транспортних засобів для вирішення різних ситуацій, а також для вдосконалення механізмів поліцейської роботи та досягнення цілей поліції щодо забезпечення безпеки Дубая.

Genesis GV80 © Genesis

GV80 — це перший позашляховик, що працює від стандартного чотирициліндрового двигуна з турбонаддувом, або 3,5-літровим двигуном V-6. Поява нового Genesis GV80 2021 року зчинило неабиякий фурор у розкішному середньому класі позашляховиків.

Довідка:

Як бренд, орієнтований на дизайн, Genesis представив захоплюючі моделі, що втілюють «атлетичну елегантність», включаючи новий G70, абсолютно новий розкішний седан середнього класу G80 та флагманський G90, а також перший позашляховик GV80.

Нещодавно бренд Genesis в Лос-Анджелесі офіційно представив Genesis X Concept — концептуальний електромобіль класу GT (Gran Turismo).

Більше дізнатись про концепт Genesis: Genesis представив концепт Genesis X