Audi представила Audi RS Q e-tron — електромобіль для «Дакару»

Audi представила Audi RS Q e-tron — електромобіль  для «Дакару»

Трохи менше ніж через рік після створення початкової концепції Audi Sport приступила до випробувань нового Audi RS Q e-tron, з яким Audi в січні 2022 року візьме один з найсерйозніших викликів в міжнародних гонках — ралі «Дакар».

Audi хоче стати першим автовиробником, який використовує електрифіковану трансмісію в поєднанні з ефективним перетворювачем енергії, щоб поборотися за перемогу над суперниками зі звичайним двигуном в найскладнішому ралі у світі. 

© AUDI AG

«Автомобіль quattro став переломним моментом в чемпіонаті світу з ралі. Audi стала першою маркою, яка виграла „24 години Ле-Мана“ з електрифікованої трансмісією. Тепер ми хочемо відкрити нову еру в ралі „Дакар“, одночасно тестуючи та розвиваючи нашу технологію e-tron в екстремальних умовах», — говорить Юліус Зеебах, керуючий директор Audi Sport GmbH і відповідальний за автоспорт в Audi.

Характеристики ралі «Дакар» ставлять перед інженерами особливі завдання. Марафон триває два тижні, а протяжність щоденних етапів досягає 800 кілометрів. 

© AUDI AG

Оскільки в пустелі немає можливостей для зарядки, Audi вибрала інноваційну концепцію зарядки: На борту Audi RS Q e-tron встановлений високоефективний двигун TFSI з DTM. Він є частиною перетворювача енергії, який заряджає високовольтну батарею під час руху. Оскільки двигун внутрішнього згоряння працює в особливо ефективному діапазоні від 4 500 до 6 000 оборотів у хвилину, питома витрата енергії значно нижче 200 грамів на кВт/год.

© AUDI AG

Трансмісія Audi RS Q e-tron — електрична. На передній і задній осі встановлений мотор-генераторний блок (MGU) від нинішнього боліда Audi e-tron FE07 Formula E, який був розроблений Audi Sport для сезону 2021 року. Для використання MGU в ралі «Дакар» потрібні були лише незначні зміни.

Третій модуль MGU ідентичною конструкції є частиною перетворювача енергії й служить для підзарядки високовольтної батареї під час руху. Крім того, енергія рекуперується під час гальмування. Батарея важить близько 370 кілограмів і має ємність близько 50 кВт/год.

© AUDI AG

«Батарея — це також власна розробка, яку ми реалізували спільно з партнером», — говорить Стефан Драйер, керівник відділу розробки автоспортивних проєктів Audi Sport. «Як інженери, ми бачимо потенціал розвитку в кожному компоненті. Але якщо говорити про трансмісії, то в Формулі E ми вже досягли ефективності системи понад 97 відсотків. Більше можливостей для покращення немає. Зовсім інша ситуація з батареєю та управлінням енергією. Саме тут криється найбільший потенціал розвитку електромобілів в цілому. Те, що ми дізнаємося в ході надзвичайно складного проєкту „Дакар“, буде використано в майбутніх серійних моделях. Як завжди, ми також тісно співпрацюємо з нашими колегами з відділу розробки дорожніх автомобілів в рамках цього проєкту».

© AUDI AG

Максимальна потужність електронної трансмісії становить 500 кВт. Скільки з них може бути використано під час ралі «Дакар», організатори ще уточнюють. Електрична трансмісія має безліч переваг. Електромотори можуть управлятися дуже точно, що забезпечує хорошу керованість. 

Audi RS Q e-tron потрібно тільки одна передача вперед. Передня і задня осі не пов’язані механічно, що також часто зустрічається в електромобілях. Програмне забезпечення, розроблене Audi, бере на себе розподіл крутного моменту між осями й таким чином створює віртуальний міжосьовий диференціал, який має позитивний побічний ефект у вигляді економії ваги та місця, які потрібні були б для карданних валів і механічного диференціала.

© AUDI AG

Візуально Audi RS Q e-tron також значно відрізняється від прототипів «Дакара» зі звичайним двигуном. «Автомобіль виглядає футуристично і має багато елементів дизайну, характерних для Audi», — говорить Хуан Мануель Діас, керівник команди по дизайну автоспорту Audi. 

Прототип Audi RS Q e-tron вперше виїхав на старт в Нойбурзі на початку липня. З цього моменту і до кінця року на порядку денному стоїть інтенсивна програма випробувань і перші тестові заїзди на ралі по пересіченій місцевості.