Mercedes-Benz представила електричну версію Гелендвагену

Mercedes-Benz представила електричну версію Гелендвагену

В Мюнхені розпочала свою роботу автомобільна виставка IAA MOBILITY 2021. На виставці Mercedes-Benz вирішив продемонструвати увесь весь спектр свого портфеля електромобілів. В їх число входять сім новинок: EQB 350 4MATIC, EQE 350, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC +, Concept Mercedes-Maybach EQS, Concept Mercedes-Benz EQG, Concept EQT і smart Concept # 1.

На передвиставковому заході Mercedes-Benz Night був представлений і легендарний всюдихід G-класу, що став повністю електричним — Concept Mercedes-Benz EQG.

Mercedes-Benz представив практично серійний варіант повністю електричної версії своєї позашляхової ікони. Візуально концепт-кар поєднує в собі впізнаваний образ G-класу з окремими елементами дизайну, характерними для повністю електричних моделей Mercedes.

© Mercedes-Benz AG

Класичний дизайн G-класу з нотками із дизайну Mercedes-EQ

Концепт EQG витриманий в традиціях дизайну модельного ряду і з першого погляду впізнається як G-Клас. Майже серійний зразок перейняв незграбний силует G-класу, включаючи його знакові елементи.

© Mercedes-Benz AG

Передня панель Concept EQG виглядає знайомою завдяки типовим круглим фарам. Замість решітки радіатора цей повністю електричний варіант має суцільну радіаторну решітку глибокого чорного кольору. У цій чорній решітці радіатора яскравим акцентом є підсвічена зірка з 3D-ефектом. Навколо неї анімований візерунок з «круглих квадратів» в знайомому синьому кольорі моделей Mercedes-EQ, що створює з ними візуальний зв’язок. 

© Mercedes-Benz AG

Concept EQG їздить на 22-дюймових алюмінієвих дисках ексклюзивного дизайну. Замість звичайного ковпака запасного колеса на задніх дверях встановлений ящик з білим підсвічуванням. Його можна використовувати, наприклад, для зберігання кабелю для зарядки.

© Mercedes-Benz AG

Ще однією родзинкою дизайну екстер’єру є плоский багажник на даху, виконаний в глянсовому чорному кольорі. Центральним елементом його дизайну є фігура в формі букви «G». Біла світлодіодна смуга, вбудована в передній край багажника, є сучасною інтерпретацією прожектора, необхідного для складних позашляхових пригод. Ще одна світлодіодна стрічка червоного кольору прикрашає задню частину багажника.

© Mercedes-Benz AG

Справжній позашляховик — саме завдяки системі електроприводу

Concept EQG — це явно «G» не тільки з точки зору дизайну, але і завдяки своїм внутрішнім цінностям, що робить його справжнім позашляховиком. Його кузов розроблено на міцній рамі. Конструкція шасі залишається виключно позашляховою, що характерно для G-класу: з незалежною підвіскою на передній осі та жорстким мостом ззаду, розробленим заново для інтеграції електроприводу. Завдяки чотирьом електродвигунам, розташованим близько до коліс, автомобіль володіє унікальними ходовими якостями як на дорозі, так і на бездоріжжі. Як і у будь-якого справжнього повнопривідного автомобіля, понижена передача Concept EQG для бездоріжжя може бути активована через перемикання 2-ступінчастої коробки передач.

© Mercedes-Benz AG

Акумулятори, інтегровані в раму сходів, забезпечують низький центр тяжіння. Оскільки електромотори видають максимальний крутний момент практично з першого обороту, повністю електричний позашляховик, такий як Concept EQG і подальша серійна модель, може похвалитися величезною тяговою силою і керованістю, що також є перевагою на крутих схилах і важкому рельєфі.

© Mercedes-Benz AG