Concept Mercedes-Maybach EQS — перша повністю електрична модель Maybach

Concept Mercedes-Maybach EQS — перша повністю електрична модель Maybach

Mercedes-Maybach розширює свій асортимент продукції та включає в нього розкішний повністю електричний позашляховик на базі модульної архітектури електромобілів класу люкс і преміумкласу

Mercedes-Maybach автомобілем Concept EQS знайомить нас з першої повністю електричною серійною моделлю традиційного люксового бренду.

Концепт позашляховика заснований на модульній архітектурі електромобілів Mercedes-Benz класу люкс і преміумкласу і переносить ексклюзивність Maybach в екологічне майбутнє.

© Mercedes-Benz AG

Передсерійний екземпляр демонструє типові для Maybach відмінні риси, такі як складне двоколірне забарвлення, а також робить крок в сторону більш прогресивного представлення бренду завдяки інноваційній технології приводу.

У салоні задній простір стає зручним місцем для роботи або відпочинку завдяки сидінням Executive і пакету функцій «Особистий водій».

Новаторська розкіш і характерний для бренду дизайн

Концепт-кар миттєво впізнаваний як представник родин Mercedes-Maybach і Mercedes-EQ. Динамічні лінії проходять через весь автомобіль, починаючи з низьких у передній частині, плавно перетікають через передню стійку кузова і контур даху до заднього спойлера. З першого погляду видно перехід в нову технологічну еру.

© Mercedes-Benz AG

Плавні переходи, без розривів і країв, характеризують безшовний дизайн. Виразна поверхнева пластика з м’язистими плечима – ще одна характерна особливість. Численні хромовані аплікації розставляють типові для марки акценти. Виразні колісні ніші з накладками глянцевого чорного кольору підкреслюють потужність і емоційність.

Вертикальна чорна передня панель також плавно переходить в обтічний капот і фари. Світлодіодні модулі освітлення направляють світло окремими алмазними блоками, обрамленими дрібнопористою сіткою з емблемою Maybach. Філігранні вертикальні хромовані  смуги Maybach з благородною тривимірною глибиною формують радіатор, виконаний у вигляді нової, інноваційної чорної панелі. Благородні хромовані філігранні ламелі повторюються також на бампері. 

© Mercedes-Benz AG

Класичний напис «Maybach» на капоті, вертикально розташована зірка Mercedes і поздовжня хромована смуга в центрі капота — данина традиції.

© Mercedes-Benz AG

Ексклюзивне двоколірне забарвлення і непомітні емблеми бренду

Ще однією відмінною рисою виступає двоколірне забарвлення кольору «чорний обсидіан» «металік» і «червоний циркон» «металік» з тонкою хромованою смужкою як візуальна розділова лінія. Щедрі хромовані поверхні не тільки простягаються над повітрозабірниками та дифузними розсіювачами спереду і ззаду, а й обрамляють бічне скло. Середня стійка кузова також хромована і прикрашена витонченою плакеткою з емблемою бренду в ексклюзивному виконанні. «M» ми бачимо також і на крайній задній стійці кузова.

© Mercedes-Benz AG

Аеродинамічно оптимізовані бічні підніжки мають індивідуальну вставку з емблемою Maybach. Ексклюзивний зовнішній вигляд повністю електричного позашляховика підкреслюють 24-дюймові легкосплавні диски Maybach Bowl з п’ятьма короткими спицями та плоскою центральною частиною, а також напис Maybach.

На задній частині кузова блискучою родзинкою є безперервна спіралеподібна смуга вогнів задніх ліхтарів. Вона спалахує анімовано зовні всередину. Хромований спойлер на даху виконує функцію спортивного аеродинамічного елементу.

© Mercedes-Benz AG

Ще однією ексклюзивною опцією комплектації є автоматичні двері з комфортним управлінням попереду і ззаду. Коли користувач підходить до автомобіля, дверні ручки спочатку висуваються. При подальшому наближенні двері водія відкривається автоматично. MBUX також дає водієві можливість дистанційно відкривати задні двері.

Віртуальний інтер’єр як емоційна і стильна заява

Інтер’єр Concept Mercedes-Maybach EQS — такий же емоційний і стильний, як і екстер’єр, повністю реалізований віртуально. У передніх сидіннях простежуються паралелі з Mercedes-Maybach S-Класом. Задня частина First-Class з двома просторими індивідуальними сидіннями також запозичена у S-Класу, як і висококласна розважальна система для задніх пасажирів гарантують найвищий рівень комфорту на борту.

Ширяюча центральна консоль в задній частині салону і велика свобода руху

Центральна консоль немов ширяє як безперервний термінал від передньої панелі до задніх сидінь, створюючи особливо легке та елегантне просторове враження з великою свободою руху. 

Ваза, що входить в серійну комплектацію, пропонує поставити в салон Maybach відповідні сезону квіти й тим самим привнести природу в інтер’єр. Під нею знаходиться великий простір для зберігання речей або окремих опціональних елементів комплектації, таких як складні столики, ящик для фужерів або холодильник.

© Mercedes-Benz AG

MBUX Hyperscreen з характерними для Maybach стилями індикації

Екран MBUX Hyperscreen зі специфічними для Maybach стилями індикації та контентом також акцентує на собі увагу. Цей великий вигнутий екранний блок проходить майже від однієї передньої стійки кузова до іншої. Три екрани знаходяться під покривним склом і оптично об’єднуються. Передній пасажир має власну зону відображення та управління з 12,3-дюймовим OLED-дисплеєм. Мультимедійні функції доступні в ньому тільки під час руху в рамках діючих в конкретній країні правових норм. Якщо камера в салоні виявляє, що водій дивиться на дисплей пасажира, він автоматично затемнюється для певного контенту.

© Mercedes-Benz AG

Завдяки адаптивному програмному забезпеченню зі штучним інтелектом MBUX повністю підлаштовується під свого користувача. 

Світлодіодне підсвічування салону, яку можна варіювати різними способами, також створює стильну атмосферу.

Модульна архітектура також стане основою для подальших електричних позашляховиків

Concept Mercedes-Maybach EQS заснований на модульній архітектурі для електромобілів класу люкс і преміумклас Mercedes-Benz. На цій основі з’явиться ще одна повністю електрична модель — позашляховик EQS, який надійде в серійне виробництво у 2022 році ще до Maybach. І тут електрична трансмісія забезпечує максимальну плавність ходу і дозволяє досягти нового рівня тиші в салоні. За стандартом WLTP для позашляховика Mercedes-EQS передбачається запас ходу близько 600 кілометрів.