Mercedes-AMG розробив модель спортивного родстера із зоряним візерунком

Mercedes-AMG розробив модель спортивного родстера із зоряним візерунком

З нагоди завершення сезону Формули-1 2022 року Mercedes-AMG представив спеціальну модель SL 63 4MATIC+ з лімітованою серією в 100 екземплярів.

Ексклюзивне забарвлення, зоряний візерунок та контрастні елементи

Градація кольорів від високотехнологічного сріблястого до обсидіанового чорного металіка натхненна моделлю з вищого класу автоспорту. Те ж саме стосується зірчастого візерунка на боковинах автомобіля та контрастних кольорів PETRONAS: їх можна знайти на передньому бампері, бічних порогах та задньому дифузорі. До цього додаються 21-дюймові ковані диски AMG з 10-ма подвійними спицями в матовому чорному кольорі з фланцями ободів у кольорі PETRONAS. Електричний м’який дах виконаний у чорному кольорі.

Комбінована витрата палива: 13,2–12,8 л/100 км, комбіновані викиди CO₂: 300–291 г/км.

Широке оснащення з пакетами Aerodynamics та Night

Пакет AMG Aerodynamics не тільки покращує зовнішній вигляд: збільшені накладки на передньому й задньому бамперах, більший задній дифузор і активний профіль у днищі покращують аеродинамічні властивості. Те саме стосується притискної сили та аеродинамічного опору. Усе це приносить переваги для характеристик водіння на високих швидкостях і для поліпшення ефективності.

Пакет AMG Night і AMG Night II покращують зовнішній вигляд «Motorsport Collectors Edition». З пакетом AMG Night окремі елементи екстер’єру виконані в глянцевому чорному кольорі: передній спліттер, бічні накладки на пороги, накладки на дзеркала заднього виду та декоративна накладка на задньому дифузорі. До цього додаються затемнені вихлопні труби. Пакет AMG Night II додає додаткові елементи із чорного хрому, включаючи радіаторну решітку, типографіку й зірку Mercedes ззаду.

Крім того, внутрішні компоненти фар і задніх ліхтарів затемнені. Гальмівні супорти високоефективної композитної гальмівної системи AMG також пофарбовані в чорний колір. Кришка паливного бака AMG зі сріблястого хрому з написом «AMG» також підкреслює особливий статус моделі.

Стандартна комплектація

Стандартні сидіння AMG Performance пропонуються з двома варіантами оббивки: чорною шкірою мікрофіброю MICROCUT із червоною прострочкою і тисненням емблеми AMG на підголівниках або чорною шкірою мікрофіброю MICROCUT із жовтою прострочкою і тисненням емблеми AMG на підголівниках. 

Карбонове оздоблення AMG гармонійно поєднується з підігрівом рульового колеса AMG Performance з карбоновим ободом.

Високоякісна 3D-система об’ємного звуку Burmester®, навколишнє освітлення, асистент інтер’єру MBUX, пакет Driving Assistance і дисплей на лобовому склі входять у стандартну комплектацію цієї спеціальної моделі з дуже широким спектром оснащення. 

AMG TRACK PACE надає підтримку із широким спектром даних під час руху на гоночній трасі. Пакет Cargo Compartment підвищує повсякденну практичність, а підсвічені панелі порогів AMG вітають пасажирів логотипом AMG.

Для захисту цінної моделі вона оснащена системою GUARD 360o. Крім того, кожен клієнт отримує індивідуальний чохол для автомобіля AMG з логотипом. Зовнішня оболонка з міцної на розрив синтетичної тканини, яка проте, чудово дихає, та антистатична внутрішня підкладка з тканої фланелі захищають автомобіль від пилу та подряпин у гаражі.