Подробиці щодо оновленої моделі HYUNDAI KONA, яка з’явиться на ринку цього року

Подробиці щодо оновленої моделі HYUNDAI KONA, яка з’явиться на ринку цього року

Перші зображення нового покоління KONA із широким інтелектуальним простором та високотехнологічними функціями зручності вже були показані HYUNDAI, але подробиці про автомобіль, більший за свого попередника й доступний у вигляді гібридної та електричної моделі, стали відомі тільки зараз. Чи стане нова модель успіхом для корейського бренду?

Презентація та деталі

Напередодні 2023 року HYUNDAI показала перші зображення нового покоління KONA. Ми ще не бачили всіх деталей, і могли лише здогадуватися про технічний зміст, але тепер корейський бренд розкрив більше інформації про великий запуск, який очікується цього року. HYUNDAI MOTOR COMPANY розкрила подробиці про нове покоління субкомпактного позашляховика KONA поки що для Кореї, а інформація про серійну модель з’явиться в березні.

Абсолютно нова KONA забезпечує збільшений та універсальний внутрішній простір для підвищення комфорту пасажирів та зручного зберігання вантажу завдяки налаштовуваним заднім дверцятам з електроприводом. Водій може вибрати висоту і швидкість відкриття задніх дверей на екрані інформаційно-розважальної системи, а також натиснувши кнопку закриття на три секунди на бажаній висоті задніх дверей.

Позашляховик також підвищує рівень зручності клієнтів завдяки передовим технологіям, таким як оновлення Over-the-Air, 12,3-дюймові подвійні широкі дисплеї та різноманітні вдосконалені системи допомоги водієві (ADAS).

Сутність вдосконалення новинки

Новий KONA також забезпечує найкращий у своєму класі простір завдяки збільшеній на 60 мм довжині колісної бази, збільшеному на 77 мм простору для ніг та збільшеній на 11 мм висоті сидінь другого ряду, порівняно з попереднім поколінням.

Тонкі та жорсткі сидіння KONA, товщиною всього 85 мм, також додають більше життєвого простору для пасажирів другого ряду.

Крім того, електричний перемикач передач колонного типу, встановлений за кермом, дає більше місця для відкритої, чистої конструкції консолі, яку можна використовувати для підсклянників або зберігання великих сумок.

Елементи дизайну, що покращують продуктивність

HYUNDAI представив дизайн розділених фар ще в попередній серії, а для другого покоління KONA ця концепція отримала подальший розвиток. Спереду і ззаду додана широка смуга світла, а з бічним тисненням нова модель KONA має досить екстравагантний стиль.

Дизайн інтер’єру не є несподіванкою, оскільки інші моделі HYUNDAI, мають подібну подвійну панель приладів.

Важіль перемикання передач перемістився на рульову колонку, а перемикачі клімат-контролю залишилися на центральній консолі.

Привабливість попереднього покоління KONA полягала в тому, що HYUNDAI пропонував його в бензиновій, гібридній та електричній версіях — концепція, яка збереглася і  у новій моделі.

Щоправда, версії на чистому бензині, поки що представлені лише на корейському ринку, дволітровий 149-сильний двигун із природним всмоктуванням та 1,6-літровий 198-сильний турбодвигун можуть не потрапити до Європи.

Варіанти ICE та HEV переймають багато дизайнерських характеристик електромобіля, але з власними особливостями. Передній бампер вирізняється об’ємною решіткою радіатора та накладкою замість радіаторної решітки. Варіанти ICE і HEV також додають контрастну чорну обшивку колісних арок для акцентування уваги.

Натхненна продуктивністю версія N Line має більш агресивний дизайн передньої та задньої частини з крилоподібним бампером, подвійним глушником та сріблястою бічною спідницею, щоби підкреслити спортивний образ. Додаткові опції включають чорний дах та 19-дюймові легкосплавні диски ексклюзивного дизайну N Line. У салоні версія N Line оснащена ексклюзивними металевими педалями та фірмовим важелем перемикання передач (TGS).

На європейському ринку будуть представлені: гібридна та електрична KONA, і подробиці про першу вже розкриті.

Більше впевненості в безпечному водінні з новою KONA

Нова KONA оснащена різноманітними сучасними системами допомоги водієві (ADAS), такими як система запобігання фронтального зіткнення (FCA), система утримання в смузі руху (LKA), система запобігання зіткнення в сліпих зонах (BCA), система попередження про безпечний з’їзд (SEW), система інтелектуального дотримання швидкісного режиму (ISLA), система попередження про увагу водія (DAW), система моніторингу сліпих зон (BVM) та система автоматичного увімкнення дальнього світла (HBA). Вона також оснащена різними функціями для зручності водіння, такими як інтелектуальний круїз-контроль (SCC), інтелектуальний круїз-контроль на основі навігації (NSCC), система допомоги при утриманні в смузі руху (LFA) та система допомоги при русі по шосе (HDA).

Для безпечного паркування абсолютно новий KONA пропонує різні передові технології, такі як монітор кругового огляду (SVM), система запобігання зіткненням при русі заднім ходом (RCCA), система попередження про недостатню дистанцію для паркування заднім ходом (PDW), система запобігання зіткненням при русі заднім ходом (PCA) та система дистанційного інтелектуального паркування (RSPA).

Джерело: www.hyundai.news

Рубрика: #електроавтомобілі #електротранспорт #новинки

Теги: #HYUNDAI #KONA