Toyota представила централізовану систему керування автономними електромобілями

Toyota представила централізовану систему керування автономними електромобілями

Разом з партнерами, компанія планує експлуатацію системи в Woven City — місті-прототипі від Toyota. Також планується і комерційне використання на початку 20-х років.

Toyota Motor анонсувала систему, яка дозволить централізовано керувати автономними електричними автомобілями, включаючи Toyota e-Palette в рамках програми Autono-MaaS.

Безпілотник Toyota e-Palette дебютував у 2019 році на Tokyo Motor Show. Планувалося, що ці автономні автомобілі будуть перевозити спортсменів на олімпійських та паралімпійських іграх в Токіо у 2020 році. У зв’язку з пандемією захід перенесли на липень 2021.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Система управління операціями для e-Palette складатиметься з Autonomous Mobility Management System — AMMS (автономна система управління мобільністю) для автономного керування та Task Assignment Platform — e-TAP (платформа призначення завдань) для керування людиною.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Система AMMS може відправляти безпілотники e-Palette, коли це потрібно, де це потрібно і в необхідній кількості. Інтервали руху регулюються автоматично. Негаразди з автомобілями також виявляються автоматично, і в разі потреби шатли одразу ж замінюються.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Система e-TAP дозволяє одній людині керувати декількома автомобілями, моніторити стан транспортних засобів, і в разі необхідності надавати відповідні інструкції. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Woven City — це місто-прототип в якому все поєднано між собою, екосистема, що працює на водневих паливних елементах. Воно має бути побудоване біля гори Фудзі в Японії.

© TOYOTA MOTOR CORPORATION

Woven City являє собою велику «лабораторію», в якій будуть постійно проживати звичайні мешканці та дослідники. Вони тестуватимуть в реальних умовах нові технології, такі як безпілотні автомобілі, робототехніку, розумні будинки та інше.