Miller Industries пропонує рішення для евакуації автомобіля під кутом 180 градусів

Miller Industries пропонує рішення для евакуації автомобіля під кутом 180 градусів

Фахівець з евакуації та буксирування компанія Miller Industries представила спеціальне кріплення з роликовими напрямними, що забезпечує можливість підтяжки автомобіля до евакуатора під кутом до 180 градусів.

Завдяки використанню центра під’їзної задньої пластини на сталевих опорних платформах, це нове кріплення для роликових напрямних забезпечує легкий доступ зі швидким налаштуванням і використанням на наявних платформах для перевезення автомобілів.

Це нове рішення кріпиться до задньої під’їзної пластини евакуатора і фіксується в центральному отворі для фіксації ланцюга.

1-дюймовий болт прикріплює роликову направляючу до різьбового отвору в прямій пластині вантажної платформи евакуатора.

Забезпечення жорсткого закріплення до вантажної платформи робить цей направляючий ролик ідеальним для витягування автомобілів з кювету без необхідності розвороту евакуатора.

Це пристосування призначене для використання з тросом 3/8 дюймів і 7/16 дюймів та розраховане до 1600 кг тяги. 

Це кріплення для евакуації автомобілів зручно тим, що може бути налаштоване практично для будь-яких евакуаторів з під’їзною пластиною вантажної платформи, навіть якщо на ній немає центральних отворів для болта. Задня пластина може бути легко модернізована додаванням отвору певного розміру в точне місце.