Пожежники Донеччини отримали нову техніку, обладнання та спорядження

Пожежники Донеччини отримали нову техніку, обладнання та спорядження

Головне управління ДСНС України у Донецькій області отримало спеціальну пожежно-рятувальну техніку, спорядження та обладнання від ДСНС України,  Донецької облдержадміністрації та  Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), повідомляють у пресслужбі Донецької ОДА.

Заступник голови ДСНС України Микола Ільченко зазначив, що вручена техніка відсьогодні стане на бойове чергування пожежно-рятувальних загонів Донецької області.

© Донецька обласна державна адміністрація

Рятувальники міст Лиман, Слов’янськ та смт Мангуш отримали пожежні автоцистерни на базі автомобілів МАЗ. Кожен автомобіль оснащений ємністю для води 8 т та бамперним лафетним стволом, що дозволяє виконувати гасіння пожежі під час руху автомобіля.

© Донецька обласна державна адміністрація
© Донецька обласна державна адміністрація

Аварійно-рятувальні машини легкого типу на базі шасі Ford Ranger передано частин міста Маріуполя  та  Костянтинівки.  

Бахмут отримав спеціальну аварійно-рятувальну машину середнього типу на базі шасі MAN.  Автомобіль оснащений усім необхідним для виконання аварійно-рятувальних робіт: гідравлічним, електричним та пневматичним аварійно-рятувальним обладнанням, первинними засобами пожежогасіння, шанцевим інструментом, засобами навігації та оповіщення, освітлювальною установкою, аварійно-сигнальними ліхтарями, ношами для перенесення постраждалих, засобами стабілізації аварійних об’єктів. Також машина оснащена електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями та іншим обладнанням.

© Донецька обласна державна адміністрація

Крім цього рятувальникам передали 100 спеціальних захисних костюмів та  73 комплекти спеціального одягу, каски, захисне взуття, захисні рукавички. 

Від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  в рамках програми «Поліпшення рівного доступу до чистої питної води в уражених конфліктом районах та поліпшення практик підтримання гігієни у громадах, школах та медичних установах» рятувальники отримали автоцистерну для перевезення питної води на базі шасі МАЗ-5340 10 т.

© Донецька обласна державна адміністрація

Ця допомога стала можливою завдяки підтримці уряду Німеччини через GIZ.  Автоцистерна використовується для забезпечення питною водою населення у випадку аварії та перебоїв водопостачання в населених пунктах та сільській місцевості на дорогах загального користування. 

Також голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко та заступник голови ДСНС України Микола Ільченко нагородили рятувальників почесними грамотами та відзнаками.

Як ми раніше писали, ДСНС України отримала 10 аварійно-рятувальних машин середнього типу