В Індії представили спеціалізований рефрижератор для транспортування вакцин

В Індії представили спеціалізований рефрижератор для транспортування вакцин

Підрозділ Daimler Trucks в Індії, Daimler India Commercial Vehicles (DICV), представив спеціальний рефрижератор для транспортування вакцин — BharatBenz ‘BSafe Express’. Він призначений для безпечного перевезення вакцин від COVID-19.

Рефрижератор оснащений найсучаснішими технологіями зв’язку, використовує нещодавно розроблені холодильні установки, які забезпечують точний контроль за температурою. Базою для рефрижератора стала вантажівка BharatBenz 2823R.

© Daimler Truck AG

Рефрижераторний контейнер постачається компанією Motherson Group. Він виготовлений з армованого склопластику, екструдованого пінополістиролу та інших матеріалів, які забезпечують міцність, водостійкість та некорозійність, але при цьому легку вагу та високу ізоляцію. Контейнер можна зібрати локально всього за 96 годин, що робить його набагато практичним рішенням, ніж звичайні фургони, доставка яких може тривати три й більше тижнів.

За допомогою цієї вантажівки ми можемо доставити вакцини в ідеальному стані навіть у найвіддаленіші пункти призначення

Сатякам Арья, керуючий директор та генеральний директор компанії Daimler India Commercial Vehicles

Завдяки спеціально вбудованим датчикам IoT, інтегрованим всередині контейнера, менеджери автопарку можуть контролювати температуру, вологість, тряску, нахил та інші параметри. Вони також можуть регулювати температуру, за необхідності та подавати сигнал тривоги, якщо виникає проблема. Вантаж на борту відстежується за допомогою QR-коду, завдяки чому користувачі можуть перевірити місце розташування, статус та історію кожного пакета. 

Індія нещодавно розпочала вакцинацію від COVID-19, і планує до липня 2021 року вакцинувати 300 мільйонів людей.

© Daimler Truck AG