Volvo Trucks представила нову сучасну кабіну для пожежно-рятувальних служб

Volvo Trucks представила нову сучасну кабіну для пожежно-рятувальних служб

Нові вантажівки Volvo FM та FMX тепер можуть використовуватися як автомобілі для надзвичайних ситуацій з новою просторою кабіною.

Volvo Trucks разом з виробниками кузовів та аварійно-рятувальними службами розробили дві нові моделі 4х2 та 4х4 з просторою кабіною, що вміщує до 9 членів екіпажу.

© AB Volvo

Нові вантажівки мають такі ж високі стандарти пасивної та активної безпеки, ергономіки та комфорту, що й інші варіанти нових моделей Volvo FM та Volvo FMX, випущених у 2020 році. Кабіна ретельно перевірена щодо забезпечення вимог безпеки – вона має великі вікна, низьку лінію дверей, великі дзеркала заднього виду та може мати до 8 відеокамер, що забезпечують гарний круговий огляд.

© AB Volvo

Збільшена внутрішня висота (160 см) створює враження легкого, просторого інтер’єру, в якому є достатньо місця для пересування. Передні двері мають великий кут відкривання (79 градусів), задні — 75 градусів, що полегшує вхід і вихід із кабіни.

Інтер’єр кабіни передбачає наявність безлічі відсіків для зберігання шоломів, рукавичок та іншого необхідного спорядження.

© AB Volvo